Sylwester 2011: Karaiby, rafting w Afryce czy śniegi Laponii?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Narty w Valmorel

Może masz ochotę na Sylwestra na nartach? „Przyjaźń, radość życia, bliskość natury, spontaniczność, piękno, świat bez granic” – te słowa pół wieku temu stworzyły unikatową receptę wakacyjną Club Med, lidera międzynarodowej turystyki na świecie.

We francuskich Alpach powstała nowa, prawdziwie luksusowa wioska – Valmorel. Sylwester odbędzie się tu po raz pierwszy właśnie w tym roku. Do dyspozycji wszystkie atrakcje, jakie proponuje Club Med, czyli 3 filary: doskonałe jedzenie, rozrywka i sport. W dodatku nie musisz dźwigać ze sobą nart. Najnowszy sprzęt wypożyczysz na miejscu. Instruktorzy i ski-passy są wliczone w cenę. Oprócz nart możesz skorzystać z hotelowego lodowiska, wzmocnić formę na siłowni, popływać na basenie, odpocząć w jacuzzi, czy też skorzystać z masażu w hotelowym spa.

Sylwestrowa noc w wydaniu Club Med jak zwykle zapowiada się ciekawie: uroczysta kolacja, szampan, sylwestrowy show, fajerwerki, pochodnie i zabawa do białego rana w obecności GO – gentle organizer, którzy nie pozwolą Ci się nudzić. Cena 2411 euro za osobę (pokój standard), 5063 euro za apartament najwyższej klasy.
Szczegóły znajdziesz TU (http://www.clubmed.co.uk/cm/resort-valmorel-france_p-341-l-EN-v-VMOC-pe-12H-ac-vh.html)