Sylwester 2011: Karaiby, rafting w Afryce czy śniegi Laponii?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na rafach Mauritiusa

Jeśli z kolei chcesz odpocząć od zimna i wylegiwać się na plaży w tropikalnym słońcu, to poleć na Mauritius. Spędź sylwestra w Maradiva Villas Resort & Spa. Ten pięciogwiazdkowy hotel składa się z prywatnych willi przeznaczonych dla gości. Usytuowany jest po zachodniej stronie wyspy, która słynie z pięknych zachodów słońca oraz ciepłego i suchego klimatu, nawet w miesiącach zimowych.

Czeka Cię egzotyczna impreza sylwestrowa, ciepła woda Oceanu Indyjskiego i przepiękne plaże. W otoczeniu egzotycznej roślinności możesz zagrać w golfa. Wyspę otacza wspaniała rafa koralowa stwarzająca doskonałe warunki do nurkowania. Jeśli nie masz zamiaru moczyć głowy, wybierz opcję z niewielką łodzią podwodną. Na amatorów mocnych wrażeń czekają połowy wielkich oceanicznych ryb.

Mauritius to wielokulturowa wyspa, która skrywa wiele atrakcji. Zamieszkiwały ja niegdyś legendarne ptaki Dodo. Tutejsza sztuka kulinarna jest połączeniem kuchni holenderskiej, francuskiej, indyjskiej i kreolskiej. Możesz połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem i odkryć ten odległy zakątek świata.
Cena pobytu to 690 Euro za noc, za osobę + 350 dopłata za noc sylwestrową.

 

Szczegóły znajdziesz TU (www.maradiva.com)