Blask młodości w Clarins Skin Spa

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowy zabieg w renomowanym salonie kosmetycznym jakim jest Clarins Skin Spa, to dobry powód, żeby odwiedzić tę oazę harmonii i spokoju.

Info

Salon Clarinsa na warszawskim Mokotowie to wyjątkowe, ciche, relaksujące miejsce, przepełnione wonią aromaterapeutycznych olejków.

Zaraz po przekroczeniu progu czujemy, że jesteśmy w dobrych rękach. Od zawsze gabinety tej jednej z najbardziej uznawanych marek kosmetycznych na świecie chlubią się własnymi metodami i technikami masażu, nazywanymi Dotykiem Clarinsa. Polega on na tym, że ani na chwilę nie jesteśmy pozostawieni sami sobie, a kontakt dłoni kosmetyczki z naszą twarzą, dekoltem i dłońmi jest niemal bezustanny.

Twórcy tej metody słusznie założyli, że żadne urządzenie nie jest w stanie zastąpić wrażliwości, delikatności i instynktownej precyzji ludzkiej dłoni. W Clarinsie wszystkie zabiegi oparte są na wyjątkowej, manualnej technice składającej się z serii bardzo precyzyjnych gestów, opartych na wnikliwej znajomości anatomii twarzy i ciała.

Wnętrze

Salon jest przestronny, sterylny, gustownie urządzony. Dominującymi kolorami są biel i czerwień. Na pierwszym poziomie znajduje się recepcja i sklepik z kosmetykami. Na piętrze – gabinety kosmetyczne a także duży hall, w którym można zrelaksować się przed zabiegiem, przeczytać gazetę, porozmawiać. To również miejsce, w którym odbywają się szkolenia i prezentacje, jakie Clarins oferuje dla firm.

Zabieg

Jest polecany osobom z pierwszymi oznakami starzenia się. Wygładza, rozświetla napina skórę. Rozpoczyna go demakijaż, a następnie delikatny enzymatyczny peeling twarzy, szyi i dekoltu. Kolejnym etapem jest bardzo przyjemny masaż przy użyciu preparatu z wyciągiem z kofeiny, który poprawia owal i kontur twarzy z naciskiem na jej dolne partie.

Ale to nie koniec przyjemności! Po chwili czeka nas centralny masaż twarzy, szyi, dekoltu i ramion przy użyciu profesjonalnych suplementów, silnie skoncentrowanych i dostępnych tylko w gabinecie. Pod wpływem mocniejszego masażu docierają one w głąb naskórka. Mięśnie rozluźniają się, masaż i mieszanka pro-suplementów działają stymulująco, rozgrzewając skórę. Ważnym elementem tego zabiegu jest relaks, jaki przynosi intensywny masaż mięśni karku.

Ostatnim aktywnym jego elementem jest masaż na bazie legendarnej maski Clarins Beauty Flash Mask o działaniu drenującym. Maska rozświetla, wygładza i nawilża. Zabieg kończy nałożenie na twarz serum i kremu – odpowiednich dla danego typu skóry a także – niezwykle przyjemna czynność – jaką jest  umycie i nawilżenie rąk i stóp.

Ocena

Zabieg w zauważalny sposób przywraca idealną równowagę cery, poprawia kondycję mięśni i wygląd twarzy, a dodatkowo niebywale relaksuje. Metoda Clarinsa jest oparta na bardzo precyzyjnych, specjalnie dobranych do każdego zabiegu i osoby gestach, które kosmetyczki w tym salonie wykonują z niezwykłą precyzją.

Zabieg “Blask młodości” poprawia wygląd twarzy, modeluje jej kontur, daje poczucie odświeżenia i wiosennego “odrodzenia”.  Oprócz dotyku, działa na nas również wyrafinowany, przyjemny zapach stosowanych kosmetyków i olejków – wyłącznie na bazie roślin – a także sącząca się relaksująca muzyka. Cena: 280 zł.


Clarins Skin Spa

Ul. ul.Różana 8/10, 02-548 Warszawa, .
Tel. tel:(22) 875 96 42