Tried and Tested. Hotel Hilton Garden Inn Krakow Airport

, Data publikacji:

 

Obiekt wyróżnia wyjątkowa lokalizacja, znajduje się w odległości zaledwie czterdziestu metrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice i jest pierwszym hotelem lotniskowym w Małopolsce. Jego budowa była jedną z kluczowych części wielkiego planu inwestycyjnego realizowanego przez krakowskie lotnisko. Od historycznej części Krakowa hotel dzieli nieco ponad kwadrans podróży nowoczesnym i szybkim pociągiem. Dzięki usytuowaniu w pobliżu obwodnicy miasta, z łatwym dostępem do autostrady A4, goście mogą uniknąć zakorkowanego centrum. Warto także podkreślić, że dla wygody gości tuż obok hotelu znajduje się zadaszony, wielopoziomowy parking mogący pomieścić do 1000 pojazdów.

Wnętrza

Hotel oferuje swoim gościom 155 nowoczesnych pokoi, urządzonych zgodnie ze światowym standardem marki. Każdy z nich jest idealnie wyciszony, by zapewnić gościom pełny komfort wypoczynku. Wszystkie pokoje wyposażone są między innymi w wygodne łóżko Suite Dreams by Serta® oraz  biurko z ergonomicznym krzesłem. Hilton Garden Inn Krakow Airport to również 10 funkcjonalnych sal konferencyjnych, doskonałych na organizację różnorodnych szkoleń oraz konferencji. Na terenie całego hotelu można bezpłatnie korzystać z  szybkiego, bezprzewodowego połączenia z Internetem. W obiekcie działa także kompletnie wyposażone, całodobowe centrum biznesowe, całodobowy sklep Pavillon Pantry, nowoczesna sala fitness oraz pralnia samoobsługowa.

hilton-krakow-pokoj

Zaplecze konferencyjne

Dzięki swojej lokalizacji, hotel stanowi doskonałe miejsce na organizację międzynarodowych konferencji, szkoleń oraz imprez firmowych. Obiekt oferuje jedno z większych centrów konferencyjnych w okolicach Krakowa, dysponując 10 salami konferencyjnymi z możliwością dowolnej konfiguracji, może pomieścić jednocześnie 370 osób. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt A/V. W przypadku mniejszych spotkań biznesowych, idealnie sprawdzi się kameralny boardroom. Lobby (288 metrów kwadratowych) jest przystosowane do wprowadzenia pojazdu na czas targów czy konferencji. Część konferencyjna, oddzielona od części hotelowej, posiada osobne, niezależne wejście, dzięki czemu daje gwarancję komfortu i prywatności uczestnikom konferencji. Dodatkowo do każdego organizowanego wydarzenia dedykowany jest osobisty doradca z ramienia hotelu, który dba o szczegóły spotkania.

hilton-karkow-konf

Restauracja

W minimalistycznie i nowocześnie urządzonym  wnętrzu restauracji dominują proste formy i jasne kolory. Miejsce to jest wyjątkowe, ponieważ kulinarnie wyróżnia się, wychodząc poza standardowe ramy sieci. Menu zmienia się wraz z porami roku, dominują w nim dania bazujące na sezonowych produktach starannie selekcjonowanych od najlepszych, lokalnych dostawców. Szef kuchni, Miłosz Kowalski, finalista światowej klasy konkursu Salone Culinaire w Birmingham, niekonwencjonalnie komponuje smaki, łącząc najnowsze trendy kulinarne z tradycyjną kuchnią polską. Preferuje kuchnię autorską, sezonową, z elementami kuchni molekularnej. Ponadto na gości restauracji czeka bogata karta win, która zadowoli znawców i miłośników tego trunku.

Ocena

Świetnie zlokalizowany hotel oferujący wysoki standard. Mocną stroną jest zespół, zawsze serdeczny i wychodzący na wprost potrzebom gości. Warto dodać, że z hotelu możemy sprawdzać loty, dzięki na bieżąco aktualizowanej tablicy przylotów i odlotów. Hotel, należący do najbardziej znanej sieci hotelowej na świecie – Hilton Worldwide, w lutym 2016 roku jako jedyny w Polsce, otrzymał prestiżową nagrodę Hotel Success Award. Obiekt znalazł się również wśród najlepszych hoteli w Polsce według porównywarki Hotels Combined. Hotel tętni życiem o każdej porze roku, co tworzy świetną, biznesową atmosferę. Hilton Garden Inn Krakow Airport polecany jest nie tylko osobom, które czeka wczesny lot lub dłuższa przerwa w podróży, ale każdemu, kto poszukuje wysokiego standardu, gwarancji jakości sprawdzonej, międzynarodowej marki oraz komfortu w podróży. Świadczyć może o tym wysokie obłożenie hotelu i liczba organizowanych w nim konferencji.

Cena
od 218 złotych

 

 


Hotel Hilton Garden Inn Krakow Airport

Ul. ul. kpt. Mieczysława Medweckiego 3, Balice, Polska.
Tel. +48 12 340 00 00

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji