Tried & Tested. Best Western Plus Warszawa

Autor tekstu: , Data publikacji:

Best Western Plus Hotel Warsaw to idealne miejsce zarówno na podróż służbową jak i prywatny wypoczynek. Obiekt jest dobrze skomunikowany zarówno z Lotniskiem Chopina jak i z centrum Warszawy. Położenie hotelu w bliskości tras rowerowych pozwala na zwiedzanie stolicy jednośladem.

Położony przy samym węźle komunikacyjnym 4. gwiazdkowy Best Western zdecydowanie dba o bezpieczeństwo gości podczas pandemii. Obowiązek noszenia maseczek, zachowanie odległości oraz płyny do dezynfekcji dłoni to nie wszystko. Przy recepcji znajduje się ukryty termowizyjny termometr który automatycznie mierzy temperaturę ciała wchodzących do hotelu osób. Gościom przydzielane są pokoje tak, żeby jak najmniej osób widywało się na korytarzach.

Położenie

Obiekt położony jest jednocześnie przy Moście Siekierkowskim i Wale Miedzeszyńskim co pozwala na swobodne przemieszczanie się po całej Warszawie. Zlokalizowany jest 14km od lotniska Chopina, 7km od Łazienek Królewskich i 10 km od Starego Miasta. Z tego punktu łatwo też dostać się do takich atrakcji jak Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik czy Pałac w Wilanowie.

Pokoje

W hotelu znajduje się 100 pokoi doskonale przygotowanych na warunki pandemii. Każdy pokój dezynfekowany jest certyfikowanymi środkami czystości. Obiekt współpracuje z profesjonalną pralnią posiadającą certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, proces prania pościeli i ręczników odbywa się w temperaturze minimum 60 stopni Celsjusza. Pokoje składają się na 4 różne kategorie: standardowe dwuosobowe o powierzchni 24m2, 3 pokoje typy Premium, 6 Apartamentów z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy oraz 1 pokój całkowicie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajdują się takie udogodnienia jak mini bar, szybki internet, klimatyzacja, deska do prasowania (na życzenie gościa) oraz wiele innych…

Restauracje

Wisła Restauracja & Bar oferuje gościom zarówno dania kuchni polskiej jak i międzynarodowej. Restauracja oraz Bar (z uwagi na obostrzenia dot. COVID) czynne są tylko dla gości hotelowych w godzinach 14:00 – 22:00. Osoby spoza hotelu mogą zamówić posiłek telefonicznie i odebrać w recepcji. Wszystkie posiłki przynoszone są do pokoju.

Spa i relaks

Siłownia hotelowa na VI piętrze z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy oraz SPA, z ofertą masaży balijskich, z uwagi na obecną sytuacje dot. COVID pozostają zamknięte do odwołania.

Biznes

Hotel oferuje 9 komfortowych sal konferencyjnych idealnych na przyjęcie małych, średnich i dużych grup gości. Największa z sal- sala Wars ma 210m2 i można podzielić ją na kilka części. Wszystkie sale posiadają takie udogodnienia jak: projektor multimedialny, flipcharty, profesjonalne nagłośnienie oraz szybki internet. Na terenie obiektu znajduje się również duży, zewnętrzny, monitorowany parking, częściowo zadaszony.

Ocena

Best Western Plus to doskonałe miejsce na wyjazdy służbowe oraz prywatne, choć nie leży on w centrum stolicy to jednak bliżej dojechać z niego do takich miejsc jak Pałac w Wilanowie czy tor wyścigów konnych na Służewcu. Ilość sal konferencyjnych, dobra kuchnia i duży parking zachęcają do organizacji wyjazdów służbowych.


Best Western Plus Warszawa

Ul. Kosmatki 8, Warszawa, Polska.