Airports Conference 2012 w Marriocie

, Data publikacji:

W dniach 14-15 listopada 2012 w warszawskim hotelu Marriott odbędzie się ósma edycja międzynarodowego wydarzenia Airports Conference 2012. Każdego roku konferencja gromadzi reprezentantów branży lotniczej z rejonu wschodniej i centralnej Europy.

Wśród kluczowych tematów konferencji znajdą się:

  • Główne wyzwania dla portów lotniczych
  • Główne wyzwania dla przewoźników
  • Udział i rola władz lokalnych w zarządzaniu transportem lotniczym
  • Obecna sytuacja i przyszłość rynku cargo

Uczestnicy tej edycji wydarzenia będą mogli także wziąć udział w interesujących panelach dyskusyjnych, podczas których spróbują  znaleźć najlepsze rozwiązania i dzielić się swoimi oczekiwaniami wobec portów lotniczych.

Konferencja jest organizowana we współpracy z BBSG – Partnerem Merytorycznym oraz pod honorowym patronatem Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych IATA i Rady Przedstawicieli Linii Lotniczych w Polsce BARIP.

Airports Conference 2012 jest kierowana do przedstawicieli portów i linii lotniczych, organów rządowych, ekonomistów, organizacji i zrzeszeń lotniczych, władz samorządowych, doradców finansowych, konsultantów strategicznych, analityków, firm produkujących i zaopatrujących samoloty, architektów budynków lotniskowych, dostawców technologii, agencji rozwoju regionalnego, lobby EU, właścicieli i operatorów samolotów, menadżerów lotnisk, operatorów logistycznych, brokerów, agencji lotniczych, operatorów i innych firm i organizacji powiązanych z rynkiem lotniczym. Przypominamy, o możliwości skorzystania ze zniżki w opłacie za uczestnictwo w przypadku zarejestrowania się przed  28 września 2012 roku.