Marriot zorganizuje rowerowy maraton

Autor tekstu: , Data publikacji:

Warszawski hotel Marriot zorganizuje 18 września rowerowy maraton. To część akcji międzynarodowej inicjatywy charytatywnej sieci Marriott - „Bonanzy”. Przez kolejne 8 dni szcześciu rowerzystów odwiedzi 65 hoteli na terenie Wielkiej Brytanii. Zebrane w ramach akcji pieniądze zostaną przeznaczone fundacji Prince`s Trust.

Hotel Warsaw Marriott wspólnie z innymi hotelami Marriott w całej Europie zdecydował się włączyć do inicjatywy i organizuje 24 godzinny maraton rowerowy. Zebrane pieniądze hotel przeznaczy na budowę placu zabaw dla dzieci z SOS Wioski Dziecięce z Karlino.

– To kontunuacja naszej długoletniej współpracy z organizacją SOS Wioski Dziecięce. Ostania inicjatywa naszego hotelu oraz SOS WD „You Eat We Give” pozwoliła nam zebrać ponad 8 000 zł, które zostały przeznaczone na wyposażenie boiska dla dzieci. Obecnie dzieci marzą o nowym placu zabaw. Trzeba im odrobinę pomóc  – mówi Iwona Mitros, Specialista ds. PR & Marketingu w hotelu Marriot w Warszawie.

Aby włączyć się do akcji wystarczy odwiedzieć hotel Marriott 18 września. W samo południe, o godzinie 12.00 wystartują 3 rowery stacjonarne przed hotelem, 2 w lobby hotelowym oraz 2 w restauracji Champions dostarczone przez siłownię Holmes Place. Wolonatariusze z hotelu oraz instruktorzy sportowi będą zachęcać do wzięcia udziału w inicjatywie „Bonanza”. Symboliczna cegiełka to 10 zł. Cel to promocja zdrowego trybu życia i nowy plac zabaw dla dzieci z Karlino.