Warsaw Marriott Hotel wiodącym hotelem biznesowym w Polsce

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel Marriott w Warszawie został nagrodzony przez światowego lidera Word Travel Awards nagrodą Poland’s Leading Business Hotel 2012!

Nagrody World Travel Awards przyznawane są już po raz dziewiętnasty.

Otrzymują je firmy, które w znaczący sposób wyróżniają się w branży turystycznej. W tym roku ponad 180 tys. reprezentujących branżę osób na całym świecie oddało swój głos na najlepsze, ich zdaniem produkty związane z usługami hotelowymi i turystycznymi. Zadaniem „WTA” jako światowego lidera jest dbanie o to, aby klientom  branży turystycznej i hotelarskiej były dostarczane usługi najwyższej jakości.

Nagroda została wręczona przedstawicielom hotelu podczas ceremonii wręczenia nagród World Travel Awards która odbyła się 6 października 2012 w portugalskim Algarve w hotelu Conrad.„Ta międzynarodowa nagroda jest ukoronowaniem ciężkiej pracy mojego zespołu. Jestem bardzo wzruszony, że nasze starania zostały docenione przez klientów i partnerów hotelu Marriott. Będziemy dalej darzyć do perfekcji w dostarczaniu najwyższej jakości usług” – mówi Albert Helms, Dyrektor Generalny hotelu Marriott w Warszawie.

Hotel Warsaw Marriott położony w samym centrum Warszawy oferuje swoim gościom 518 pokoi, w tym 95 apartamentów położonych na 20 piętrach.

To także 20 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 2 600 m2, 7 restauracji oferujących kuchnie z całego świata miedzy innymi Parmizzano’s, Champions Sport Bar i Panorama Bar & Lounge zlokalizowany na 40 piętrze hotelu. Word Travel Awards – zostały przyznane pierwszy raz w 1993 roku. Od tego czasu stały się najwyższym wyróżnieniem dla firm działających w sektorze turystycznym i hotelarskim na całym świecie.