Airbnb zaprasza na Igrzyska Olimpijskie w Londynie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wyjątkowy klimat Igrzysk Olimpijskich to przede wszystkim ludzie, którzy biorą w nich udział. Aby poznać autentyczne oblicze Londynu, najlepiej spędzić kilka dni z jego mieszkańcami. Dzięki globalnemu serwisowi Airbnb każdy może poczuć olimpijskie emocje i lokalną atmosferę.

Airbnb to globalna platforma, umożliwiająca podróżującym znalezienie noclegu w najbardziej niecodziennych i egzotycznych lokalizacjach, o jakich kiedykolwiek marzyli. Bardziej tradycyjni podróżnicy również nie będą mieli problemu ze znalezieniem przytulnego pokoju czy komfortowego mieszkania. Airbnb zrzesza gospodarzy i wynajmujących z całego świata. Korzystanie z niego jest bardzo popularne za granicą, szczególnie w Londynie. Jest to związane z odbywającymi się obecnie letnimi Igrzyskami Olimpijskimi.

Jak poznać prawdziwy Londyn?

Igrzyska to czas, w którym Londyn stara się zaprezentować całemu światu w jak najlepszym świetle. Liczni sponsorzy, banery i maskotki mogą jednak przysłonić jego prawdziwy charakter. Atmosferę miasta tworzą jego otwarci mieszkańcy, którzy za pomocą serwisu Airbnb chętnie wynajmują swoje mieszkania i pokoje przyjezdnym. Warto skorzystać z ich gościnności i poczuć razem z nimi prawdziwie sportowy, londyński klimat. Podczas wizyty w Londynie każdy powinien skorzystać z możliwości zobaczenia niezwykłych miejsc, zabytków i krajobrazów.

Dla odwiedzających, którzy chcą dobrze poznać miasto, przygotowane zostały specjalne przewodniki po Londynie. Airbnb, chcąc pokazać najciekawsze miejsca, zapytało o nie jego mieszkańców. W ten sposób powstała mapa, która pokazuje ulubione miejsca Londyńczyków.

Dla rezerwujących noclegi za pomocą serwisu, Airbnb przygotowało tzw. Airbnb Concierge. Każdy może tutaj znaleźć pomoc w zaplanowaniu trasy, informacje na temat transportu publicznego, aktualnych wydarzeniach, pomoc w dokonywaniu kolejnych rezerwacji czy rozwiązania wszelkie inne problemy, na które mogą trafić w czasie podróży. Dodatkowym bonusem są ekskluzywne imprezy, organizowane wyłącznie dla podróżujących z Airbnb.

Spędzenie kilku nocy w mieszkaniach Brytyjczyków to nie tylko gwarancja niezwykłych chwil. To także szansa na oszczędzenie kilku funtów na hotelu, a dla gospodarzy na podreperowanie domowego budżetu. Wynajmując pokój lub mieszkanie można trafić na ofertę w centrum miasta za niewielkie pieniądze.

Dzięki Airbnb podróżujący mogą skorzystać z bazy zawierającej ponad 10 milionów noclegów. Liczba zadowolonych gospodarzy i gości stale rośnie. W Londynie z usług Airbnb korzysta codziennie 1200 osób z 30 krajów. Podczas Igrzysk, ich ilość zwiększy się do 6000, a przybędą oni z aż 80 krajów. Większość dokonanych już rezerwacji to prywatne pokoje, gwarantujące stały kontakt z gospodarzem domu. W Londynie jest jeszcze ponad 2000 miejsc dostępnych za mniej niż 200 dolarów za noc.

Igrzyska Olimpijskie to przede wszystkim sportowe emocje i uczciwa rywalizacja. Pomiędzy rozgrywkami warto jednak skorzystać z niezwykłej oferty Londynu, który należy do najpiękniejszych miast Europy i świata. Tylko rozmowa z jego mieszkańcem sprawi, że w natłoku reklam i olimpijskich maskotek, uda się dostrzec naturalne piękno Londynu. Miejsca w nim dla nikogo nie zabraknie, a Airbnb gwarantuje bezpieczny nocleg i świetną zabawę w prawdziwie londyńskim klimacie.