Apartamenty dla tych, którzy cenią piękno

Autor tekstu: , Data publikacji:

Tuż nad Morzem Bałtyckim powstał apartamentowiec Dune. Eleganckie apartamenty na wydmie niebawem otworzą się dla mieszkańców. Na najwyższym piętrze wybudowano sześć luksusowych penthouse’ów, z czego jeden został sprzedany za blisko 28.000 zł za m kw.

Apartamenty typu penthouse w Mielnie to jedne z najbardziej luksusowych lokali na polskim Wybrzeżu. Powierzchnie użytkowe penthouse’ów wahają się od 93 do 180 m kw., a kolejne metry przy każdym lokalu zajmuje taras, o wielkości nawet do 250 m kw. Jak oceniają eksperci rynku nieruchomości, większość deweloperów na polskim rynku odchodzi od budowania mieszkań o dużych powierzchniach. Jednak na rynku apartamentowym duża powierzchnia zawsze będzie pożądana.

Nad aranżacją jednego z pierwszych na rynku penthouse’ów pokazowych pracuje znany polski projektant Maciej Zień. Artysta wybrał lokal z widokiem na morze od strony północnej i zachodniej oraz z widokiem na korony drzew niewielkiego lasu sosnowego, od strony południowej. Projekt obejmie całkowitą aranżację penthouse’u, począwszy od stanu deweloperskiego, poprzez wszelkie prace wykończeniowe i dekoracyjne, aż do umeblowania wnętrz i kreację określonego stylu.

– W projektowaniu wnętrz jestem zwolennikiem praktycznych, ponadczasowych rozwiązań. W apartamencie będą wyczuwalne wyraźne wpływy marynistyczne, ale w bardzo minimalistycznym i eleganckim wydaniu – powiedział Maciej Zień.

Sprzedaż tych eleganckich przestronnych penthouse’ów rozpocznie się w czerwcu br., jest wielu chętnych, aby zamieszkać przy samej linii morza, dlatego też pojawiły się listy rezerwacyjne. Penthouse’ów jest tylko pięć. Tak duży i elegancki lokal w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem to idealny sposób nie tylko na wspaniały wypoczynek, ale także na inwestowanie w nieruchomości.

Budowa apartamentowca Dune powoli dobiega końca, otwarcie zaplanowano na czerwiec br. Będzie to idealny moment na rozpoczęcie sezonu nad Bałtykiem. Dune będzie miał dwa baseny zewnętrzne, dla dzieci i dla dorosłych, całoroczną kawiarnię otwierającą się na plażę i morze.