Emirates wchodzą na północ Europy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie lotnicze Emirates umacniają swoja obecność w Europie. Na początku września ruszy codzienne połączenie Sztokholm – Dubaj.

Najbogatsza linia lotnicza świata kontynuuje ekspansję na rynku europejskim. Od wczesnej wiosny lata do Dubaju z Warszawy, od 4 września z codziennych rejsów będą mogli korzystać m.in. mieszkańcy Sztokholmu. Trasę będzie obsługiwał Boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej – First Class z prywatnymi suitami, 42-miejscową klasą biznes z rozkładanymi do pozycji leżącej fotelami oraz 304-miejscową klasę ekonomiczną. Samoloty będa odlatywać ze Sztokholmu codziennie o 13.55 i przylatywać do Dubaju o 22.55. Odloty z Dubaju o 7.15 rano, przylot do Sztokholmu w południe.

– Stolica Szwecji, Sztokholm, jest dla nas kluczowym miastem w północnej Europie. Nasze loty będą połączeniem najlepszej możliwej obsługi z atrakcyjnymi cenami – mówi o nowym połączeniu Hubert Frach z Emirates. – Dubaj już teraz jest kierunkiem podróży wielu Szwedów, którzy często odwiedzają także Bangkok i Pekin.