Holmes Place otwiera się dla gości hotelu Marriott

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel Marriott w Warszawie podpisał umowę o współpracy z Holmes Place Poland Sp.zo.o. Nowa firma zarządzająca siłownią, klubem fitness oraz basenem udostępni swoje usługi wszystkim gościom hotelu Marriott, ale będzie także dostępna członków klubu.

Holmes Place to sieć klubów członkowskich o ponad 25-letniej tradycji i międzynarodowym doświadczeniu, wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Obecnie działa ponad 100 klubów fitness i rekreacji na całym świecie. Należy do nich przeszło 400 tysięcy Klubowiczów – osób, które dzięki Holmes Place potrafią spędzać czas w sposób niezwykle fascynujący.

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że udało nam się nawiązać współprace z tak prestiżowym partnerem, jakim jest Holmes Place Poland i zaoferować naszym gościom usługi na najwyższym poziomie. Wierzę, że ta współpraca wpłynie pozytywnie na zadowolenie naszych gości – mówi Albert Helms Dyrektor Generalny hotelu Marriott w Warszawie.

Hotel Warsaw Marriott położony w samym centrum Warszawy oferuje swoim gościom 518 pokoi, w tym 95 apartamentów położonych na 20 piętrach. To także 20 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 2 600m2, 7 restauracji oferujących kuchnie z całego świata miedzy innymi Parmizzano’s, Champions Sport Bar i Panorama Bar & Lounge zlokalizowany na 40 piętrze hotelu.