Condorem z Polski do Waszyngtonu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od lipca 2012 Condor oferuje połączenia z Polski przez Frankfurt na lotnisko Baltimore w Waszyngtonie. Regularne rejsy z Frankfurtu, skomunikowane z rejsami z Warszawy i innych polskich portów regionalnych, odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki.

Pasażerowie zainteresowani podróżą do Waszyngtonu D.C. będą otrzymywać darmowe bilety kolejowe już na pokładzie samolotu.

Rejon Waszyngtonu i Baltimore ma wiele do zaoferowania turystom. W stolicy USA można podziwiać liczne budynki rządowe i muzea. Miłośnicy przyrody znajdą dla siebie ciekawe miejsca od Chesapeake Bay po Appalachy.

Nowa trasa jest odpowiedzią na rosnący ruch turystyczny do USA, zaś bezpośrednie połączenie z Frankfurtu do Waszyngtonu/Baltimore cieszy również Amerykanów, którzy coraz częściej wybierają się do Europy.Podróżni zamierzający odwiedzić USA muszą pamiętać o konieczności złożenia aplikacji w ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Więcej informacji znajdziemy TUTAJ

Linia lotnicza Condor wozi turystów do najpiękniejszych zakątków świata już od 1956 i jest w pełni własnością firmy Thomas Cook, jednego z największych biur podróży na świecie. Każdego roku ponad 6 milionów pasażerów Condora udaje się do jednego z 75 punktów w Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach. Flota Condora składa się z 36 nowoczesnych maszyn: 12 Airbusów A320, jednego Airbusa A321, 13 Boeingów 757-300 i 10 Boeingów 767-300.

Ceny biletów w jedną stronę do Balitimore rozpoczynają się od 329 euro w klasie ekonomicznej, 429 w klasie Premium Economy i 729 w klasie Comfort.Condor oferuje połączenia z Polski – z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska we współpracy z Polskimi liniami lotniczymi LOT oraz Lufthansą.

Rezerwacji można dokonać na stronie condor.com lub w biurze przedstawiciela linii.