HRS z Sabre, czyli hotele razem z liniami lotniczymi

Autor tekstu: , Data publikacji:

HRS, firma oferująca jedną z największych baz hoteli na całym świecie, rozpoczyna współpracę z Sabre, dostawcą systemu dystrybucji i rezerwacji, w tym lotniczych. Dzięki niej klienci narzędzi Sabre zyskaja dostęp do 50 tysięcy niezależnych hoteli w sieci HRS.

Partnerstwo HRS z Sabre umożliwia hotelom znajdującym się w bazie HRS dostęp do travel agentów oraz korzystających z ich pośrednictwa firm. Dzięki temu oferta hotelowa HRS staje się dostępna dla ponad 400 000 travel agentów, posługujących się system Sabre w ponad 144 krajach. Poprzez tę współpracę HRS zapewnia hotelom dużo większe możliwości dotarcia z ofertą do klientów na całym świecie, którzy dokonują rezerwacji hotelowych właśnie za pośrednictwem travel agentów i firm organizujących podróże biznesowe.

HRS jest wiodącym dostawcą rozwiązań hotelowych, posiadającym w swojej ofercie szeroki wybór hoteli niezależnych. Współpraca HRS i Sabre pozwala travel agentom na dotarcie do większego grona odbiorców, a także pomaga im sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na cenione wśród podróżujących hotele niezależne.

Firmy organizujące podróże biznesowe, korzystające z systemu Sabre, uzyskują dostęp do specjalnie wynegocjowanych stawek biznesowych HRS, umożliwiających rezerwację hotele z rabatem do 30%, w ponad 35.000 hoteli na całym świecie. Zintegrowanie szerokiej oferty hotelowej HRS z Sabre to skrócenie czasu poszukiwań i rezerwacji odpowiedniego hotelu, a także niższe koszty dla użytkowników, którzy dotychczas porównywali oferty cenowe tego samego hotelu na różnych platformach.

Nowe porozumienie będzie dostępne dla wszystkich agencji turystycznych skupionych wokół Sabre, uwzględniając wspólne przedsięwzięcia prowadzone przez Sabre z Infini w Japonii i Abacus w regionie Azji i Pacyfiku. Umowa stanowi również uzupełnienie dotychczasowego kontraktu HRS z firmą GetThere.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.