Intymna przestrzeń w hotelach Sheraton

Autor tekstu: , Data publikacji:

Każdy hotel ma swoje tajemne miejsca, w których lubią przebywać goście szczególnie ceniący sobie intymną atmosferę.

Można tam spotkać gwiazdy, biznesmenów, a także osoby, którym szczególnie zależy na prywatności i dyskrecji. W hotelach Sheraton takim właśnie miejscem są piętra Club, na których znajdują się pokoje o podwyższonym standardzie, apartamenty oraz Club Lounge.

Co kryje sie pod tą nazwą? Club Lounge to elegancka oaza spokoju, w której goście hoteli Sheraton mogą poczuć się komfortowo i swobodnie zarazem. Miejsce to powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których oprócz obsługi na najwyższym światowym poziomie, liczy się także oszczędność czasu i wysoka wydajność pracy.

Club Lounge oferuje wiele usług w jednym miejscu. Dzień warto tu zacząć od aromatycznej kawy, którą goście mogą delektować się siedząc na wygodnej kanapie. W równie kameralnej atmosferze jada się tam także znakomite śniadania. Dla osób ceniących sobie prywatność, śniadanie w Club Lounge zamiast w restauracji to duża zaleta.

W ciągu dnia w pomieszczeniu serwowane są napoje, przekąski i świeże owoce. Natomiast wieczorem Club Lounge staje się miejscem, gdzie w kameralnej atmosferze koktajlu można nawiązać ciekawe znajomości, zrelaksować się, ale przede wszystkim, nawet przebywając z dala od domu, nie czuć się samotnym. Wieczorne koktajle to idealna okazja, aby w eleganckich i przestronnych pomieszczeniach Club Lounge podyskutować na bieżące tematy przy przekąskach przygotowanych przez szefów kuchni oraz najlepszych alkoholach. Atmosfera koktajlu sprzyja swobodniejszej rozmowie i odpoczynkowi po intensywnie spędzonym dniu.

W Club Lounge można również zrelaksować się przy stymulujących grach planszowych. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem gości i to nie tylko najmłodszych.

Ale Sheraton Club Lounge to nie tylko rozkosze kulinarne i miejsce towarzyskich spotkań, lecz także doskonała przestrzeń do pracy. Sala wyposażona jest w stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, istnieje tu również możliwość zrobienia wydruku, kserokopii i wysłania faxu. Do tego wygodne, regulowane siedzenia i dyskretna ścianka, która oddziela komputerowy kącik od saloniku.

Internet to nie jedyne źródło, z którego goście mogą czerpać najświeższe informacje. W Club Lounge znajdziemy codzienną prasę polską i zagraniczną, głównie o tematyce biznesowej, ale także lifestylowej oraz kącik telewizyjny.Kolejną niewątpliwą zaletą Club Lounge jest możliwość zapraszania gości na spotkania. Jest to szczególnie ważne dla osób z napiętymi kalendarzami, ponieważ dzięki temu nie muszą tracić czasu na dojazdy w różne części miasta.Club Lounge dostępny jest we wszystkich polskich hotelach Sheraton, które znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie.

Każdy z nich jest inny i każdy wart odwiedzenia.Wieczorne koktajle to idealna okazja, aby w eleganckich i przestronnych pomieszczeniach Club Lounge podyskutować na bieżące tematy. Atmosfera koktajlu sprzyja swobodniejszej rozmowie i odpoczynkowi po intensywnie spędzonym dniu.