Nasz konkurs. Wygraj bilety do Europy!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wystarczy sprawne oko i kilka minut, byście Państwo stali się posiadaczami podwójnych biletów do najlepszych miast Europy. Zapraszamy do zabawy!

Co trzeba zrobić, by wygrać dwa podwójne vauchery (o wartości 1520 złotych każdy) na powrotne loty do najlepszych miast Europy liniami RyanAir? Niewiele. Oto trzy zadania:

Po pierwsze, musicie Państwo odnaleźć logo miesięcznika Business Traveller Poland na jednym ze zdjęć wśród trzech naszych galerii. Oto one:
Najlepsze pola golfowe na świecie
Największe statki pasażerskie świata
Bahama, jakich nie znacie

Radzimy przeklikać zdjęcia i wytężyć wzrok, zadanie nie jest łatwe, ale jak najbardziej wykonalne 🙂

Po drugie: polubić funpage Business Travellera na Facebooku’u. Możecie Państwo to zrobić tutaj na stronie www.businesstraveller.pl lub bezpośrednio na Facebook’u TUTAJ.

Po trzecie: napisać kilka zdań o tym, jak podoba się Państwu nowa odsłona strony www.businesstraveller.pl. Interesują nas i opinie pozytywne i negatywne, te ostatnie weźmiemy pod uwagę w dalszym rozwoju naszego serwisu.

Na odpowiedzi (wskazanie zdjęcia i miejsca na nim, gdzie znajduje się logo oraz kilku zdań o naszym nowym serwisie oraz „polubienia” naszej strony na FB) czekamy pod adresem redakcja@businesstraveller.pl. Zgłoszenia przyjmujemy od 16 listopada do 15 grudnia 2011r.

Na zwycięzców czekają dwie wartościowe nagrody: dwa podwójne vauchery (o wartości 1520 złotych dla dwóch osób) na dowolne powrotne loty z Polski do wszystkich miast europejskich, do których lata z polskich miast linia RyanAir.

Zwycięzców wybierze po 15 grudnia komisja konkursowa Business Travellera, a wyniki ogłosimy na naszej stronie po zakończeniu konkursu. Tutaj znajdą Państwo regulamin konkursu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!