Lavazza dla pasażerów Ryanair’a

Autor tekstu: , Data publikacji:

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair rozpoczęły poszerzyły współpracę z włoskim producentem kawy Lavazza. Wraz z rozwojem umowy kawa będzie dostępna w pokładowym menu na wszystkich trasach przewoźnika.

Współpraca pomiędzy irlandzkim przewoźnikiem, a włoskim producentem kawy rozpoczęła się już latem ubiegłego roku. Wówczas włoski produkt serwowany był na trasach z i do Wielkiej Brytanii oraz do Włoch. Obecnie władze Ryanair’a podjęły decyzję o poszerzeniu tej współpracy i już w najbliższym czasie najwyższej, jakości kawa ma się stać stałym elementem pokładowego menu na wszystkich połączeniach znajdujących się w siatce przewoźnika.

W związku ze zwiększeniem ilości połączeń, na których pasażerowie będą mogli wypić włoską kawę zmienił się również rodzaj papierowego kubka, w którym serwowany jest napój. Specjalnie zaprojektowany dla Ryanair’a model naczynia wyposażony jest w plastikową przykrywkę z funkcją filtra. Głównym zadaniem plastikowego filtra jest rozdzielenie ziaren zmielonej kawy od napoju co ma gwarantować nie przedostawanie się fusów do kawy. W ten sposób włoski producent zadbał nie tylko o jeszcze lepsze wrażenia smakowe, lecz również o komfort konsumpcji.

-Decyzja o serwowaniu kawy Lavazza na wszystkich naszych trasach została podjęta w oparciu o pozytywne opinie na temat tego produktu przekazywane nam przez naszych klientów. Dzięki specjalnej filtrującej przykrywce jesteśmy w stanie zaoferować naszym pasażerom włoską kawę najwyższej, jakości na pokładach samolotów linii Ryanair – powiedział Robin Kiely, dyrektor działu komunikacji w Rynair.   

Lavazza Ryanair