Luksusowy hotel dla zwierząt

Autor tekstu: , Data publikacji:

W Las Vegas w Nevadzie działa nowoczesny hotel dla zwierząt, który udogodnieniami przypomina najlepsze tradycyjne hotele. W zależności od rodzaju rezerwacji dokonanej przez właściciela czworonogi mogą liczyć na najwyższej klasy pokoje, rozbudowaną salę zabaw czy zwierzęce SPA.

Zlokalizowany przy 3480 Cavaretta Ct w Las Vegas hotel przyjmuje pod opiekę zarówno psy jak i koty. Specjalizująca się w obsłudze czworonogów placówka zapewnia zwierzętom szereg udogodnień i atrakcji w zależności od pakietu wybranego przez właściciela oddającego swoje zwierzaka pod opiekę Luxe Pet Hotels. Na powierzchni 1600mkw zwierzętom oddano do dyspozycji dwie sale zabaw, pokoje o zróżnicowanym standardzie, a także gabinet SPA.

Podczas pobytu w hotelu zwierzę w zależności od wyboru dokonanego przez właściciela zostanie zakwaterowane w jednym z trzech zróżnicowanych pod względem standardu pokojach. Najbardziej podstawowe pomieszczenia o powierzchni od 2,5mkw do ponad 4,5mkw oferują podopiecznym komfortowe posłania typu DoggySnooze oraz 32 calowe telewizory. Wyższym standardem cechują się pokoje typu Celebrity Suites i High Roller Suites obydwa typy pokoi o powierzchni około 15mkw oferują zwierzakom pełnowymiarowe podwójne łóżka oraz 42 calowe telewizory. Dodatkowo pomieszczenie High Roller Suites wyposażone jest w prywatną salę zabaw wewnątrz zamieszkiwanego przez zwierzęta pokoju.

W celu zapewnienia zwierzakom odpowiedniej dawki aktywności fizycznej hotel wyposażony jest w zewnętrzną i wewnętrzną salę zabaw. W zależności od możliwości technicznych, a także pogody (w przypadku sali na świeżym powietrzu) zwierzęce place zabaw są dostępne dla zwierzaków przez cały dzień tak, aby wieczorem po całodziennej dawce ruchu mogły one spokojnie zasnąć. Na placu mieszczącym się wewnątrz budynku zwierzaki mają do dyspozycji rozmaite tory przeszkód, a także przez cały czas zabawy dostęp do świeżych przekąsek i wody. Nad bezpieczeństwem i poprawnością relacji wśród zwierzaków cały czas czuwa zatrudniony w hotelu personel.

hotel dla zwierząt

Z nieco innym przeznaczeniem w obiekcie funkcjonuje również zewnętrzna sala zabaw na świeżym powietrzu. Zgodnie z zamysłem twórców tu zwierzakom oddana została spora przestrzeń do swobodnej aktywności fizycznej. Dodatkowymi korzyściami dla podopiecznych jest możliwość wzajemnej integracji i zawierania nowych przyjaźni.

Budynek wraz z całą przynależną infrastrukturą i wyposażeniem jest również gotowy na przyjęcie bardziej kapryśnej części zwierzęcej klienteli, czyli kotów. Specjalnie zaprojektowane pokoje wyposażone są w wieże z domkami, drabinkami, huśtawkami i drapakami. Ponadto pomieszczenia mieszkalne przeznaczone dla kotów wyposażone są w 32 calowe telewizory, liczne zabawki, kocimiętkę, czy sztuczne myszy, na które koty mogą polować w odpowiedzi na drzemiący w nich instynkt łowiecki. W tego typu pokoju kot może mieszkać sam lub razem z kotami, z którymi żyje w gospodarstwie domowym. W trakcie pobytu koty przebywają w całkowitym odosobnieniu od psów.

Kwestia żywienia zwierząt podczas pobytu w zwierzęcym hotelu jest całkowicie uzależniona od decyzji właściciela. Do wyboru są dwie możliwości albo właściciel oddający pod opiekę zwierzę pozostawi w hotelu razem z instrukcjami dotyczącymi ilości i pór karmienia karmę, którą, na co dzień zwierzę spożywa przebywając w domu lub też może skorzystać z oferty karmienia zwierzaka potrawami ze zwierzęcego menu znajdującego się w hotelu.

Jednocześnie w celu zagwarantowania najwyższej, jakości opieki nad zwierzętami w budynku hotelu przez całą dobę siedem dni w tygodniu dyżuruje weterynarz. W budynku hotelu działa również zwierzęcy butik, do którego właściciele mogą przyjechać i zakupić różnego rodzaju akcesoria zwierzęce.

jedzenie - hotel dla zwierząt