Lot Travel. Podróże szyte na miarę

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dobra podróż jest jak dobry garnitur – musi idealnie pasować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Właśnie z myślą o tym powstało LOT Travel – Twoje osobiste biuro podróży. Klient może wybrać dogodny dla siebie rejs, klasę, transfer, hotel oraz program zwiedzania, ale nie musi zaglądać na dziesiątki stron internetowych.

To wszystko znajdzie w jednym miejscu, na lottravel.com. Wystarczy wypełnić krótki formularz, a resztą zajmą się konsultanci LOT Travel.
– Tak jest szybciej, łatwiej i taniej! Nasi konsultanci mają wiedzę i dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi rezerwacyjnych – mówi David Garcia, prezes spółki LOT Travel. – Współpraca z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT tylko umacnia naszą ofertę. Jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny za przeloty i najlepszy serwis pokładowy niezależnie od klasy podróży – dodaje.

W pakietach znajduje się wszystko, co potrzebne jest do odbycia podróży – od rezerwacji biletu lotniczego, transferu do hotelu czy biletów na pociąg, aż po rezerwację noclegów w wybranym hotelu i biletów wstępu do turystycznych atrakcji. Na swojej stronie LOT Travel przygotował liczne podróżnicze inspiracje – od wyprawy za ocean po zakupy w Madrycie.