Lufthansa wznawia loty do Trypolisu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Po blisko rocznej nieobecności, Lufthansa wznawia rejsy do Libii. Niemiecki przewoźnik od 2 lutego br. będzie operował 3 razy w tygodniu na trasie Frankfurt-Trypolis.

Zespół pracowników lotniska i biura miejskiego Lufthansy w Tripolisie rozpoczyna przygotowania do obsługi przylatujących i odlatujących pasażerów.

Połączenia między Frankfurtem i Trypolisem wykonywane będą samolotami Airbus A320 w konfiguracji dwóch klas, ekonomicznej oraz biznes.W swojej siatce połączeń, Lufthansa oferuje rejsy do 100 portów lotniczych w Europie i w sumie do 198 destynacji na całym świecie przez hub we Frankfurcie. Dodatkowo, pasażerowie rozpoczynający podróż z Trypolisu, którzy chcą podróżować dalej do Londynu uzyskają możliwość połączeń tranzytowych przez Frankfurt do Londynu Gatwick i Aberdeen.Pasażerowie podróżujący w tranzycie przez Frankfurt będą mieli możliwość korzystania z nowych, europejskich kabin, ostatnio zainstalowanych w ponad 180 samolotach krótkiego i średniego zasięgu.

Nowoczesne, ergonomicznie wyprofilowane fotele oferują większy komfort podróży z dodatkową przestrzenią na nogi.Wybór lotu Lufthansą przynosi pasażerom dodatkowe korzyści w postaci korzystania z największego w Europie programu lojalnościowego Miles & More. Założony w 1993 r. przez Lufthansę program liczy dziś 20 mln członków. Program PartnerPlusBenefit online oferuje dla przedsiębiorstw i ich pracowników wiele korzyści i atrakcyjne zachęty.

Szukasz biletów lotniczych w dobrych cenach? Wejdź na stronę: Centrumlotów.pl