Nagroda dla Hotelu Mamaison Le Regina

Autor tekstu: , Data publikacji:

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii „Poland’s Leading Hotel 2012” podczas gali World Travel Awards w Algarve.

06 października 2012 roku w Algarve przedstawiciele mediów oraz branży turystycznej i podróżniczej z 35 krajów całego świata spotkali się na prestiżowej ceremonii, aby poznać zwycięzców tegorocznych World Travel Awards (WTA). Program WTA uznany został przed międzynarodowe media za „Oskara branży turystycznej” i ma na celu docenianie i nagradzanie firm, które przez ostatni rok w szczególny sposób miały wpływ na branżę.

W głosowaniu biorą udział przedstawiciele środowisk turystyczno- podróżniczych, w tym między innymi kadra zarządzająca, biura podróży i pracownicy firm zajmujący się organizowaniem wyjazdów służbowych. W związku z rosnącym wpływem WTA na działalność branży, od 2009 roku głosowanie jest otwarte i mogą w nim wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby.

-To ogromny zaszczyt dla naszego hotelu, tym bardziej, że Le Regina została doceniona zarówno przez gości, jak i partnerów biznesowych – mówi Marzanna Rutkowska, Dyrektor Generalny. -Dziękuję wszystkim pracownikom hotelu za wspaniałą postawę każdego dnia, ta nagroda jest dla nich.

WTA powstała w 1993 roku, jej celem jest promowanie i nagradzanie najlepszych praktyk w branży turystycznej i podróżniczej na całym świecie. Na przestrzeni dziewiętnastu lat działalności stała się synonimem najwyższej jakości, a o nagrody przez nią przyznawane walczą międzynarodowe marki.