Najnowsze wiadomości z grupy hotelowej Accor

Autor tekstu: , Data publikacji:

Accor to jeden z wiodących na świecie operatorów hotelowych, jest obecny w 92 krajach, w których dysponuje 4 400 hotelami z 530 tys. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, all seasons/ibis Styles, Etap Hotel/Formule1/ibis budget, hotelF1 i Motel 6 gwarantuje zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne.

Metamorfoza Pullman Paris Montparnasse

Po trwającym siedem miesięcy procesie renowacji, wykonanym według projektu architekta wnętrz – Didier Reya, hotel Pullman Paris Montparnasse zaprasza gości do swoich stylowych i w pełni odnowionych 957. pokoi. To pierwszy obiekt należący do tej sieci znajdujący się w stolicy Francji, który został wyremontowany. Kolejne cztery: Pullman Paris La Défense, Pullman Paris Tour Eiffel, Pullman Paris Aéroport CDG i Pullman Paris Bercy przejdą modernizację w najbliższych miesiącach.

Sofitel przejmuje Hotel Ivoire

Pod koniec lipca, luksusowa marka Sofitel ogłosiła podpisanie umowy z Société des Palaces de Cocody (SPDC), na mocy której sieć przejmie hotel Ivoire
w Abidżanie na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Obiekt oferuje 209 pokoi, a jego główna część jest obecnie poddawana modernizacji. W ciągu najbliższych miesięcy hotel będzie dostosowany do standardów sieci Sofitel. Przedsięwzięcie jest częścią strategii marki w Afryce Środkowo-Wschodniej. Hotel Ivoire ma jeszcze bardziej wzmocnić obecność grupy Accor w tym regionie.

MGallery – Golf w zasięgu ręki

Z okazji międzynarodowego turnieju golfowego dla kobiet Evian Masters, którego partnerem jest sieć hoteli MGallery, marka zaprezentowała najbardziej atrakcyjne miejsca do tej gry na świecie. Wśród wszystkich 50 ekskluzywnych hoteli MGallery, 14 posiada łatwy dostęp do pól golfowych. Marka po raz kolejny potwierdza, że zapewnia swoim gościom odkrywanie przyjemności z relaksu połączonego ze sportem w otoczeniu natury.