Nowe połączenia z Polski do Brukseli

Autor tekstu: , Data publikacji:

Belgijski przewoźnik linie lotnicze Brussels Airlines wprowadził do swojej siatki połączeń bezpośrednie rejsy pomiędzy Warszawą i Krakowem a Brukselą. Rozpoczęcie lotów ze stolicy Małopolski zaplanowane jest na 27 września br.

W ramach rozwoju międzynarodowej siatki połączeń belgijski przewoźnik uruchomi w sumie sześć nowych połączeń pomiędzy Polską, a Brukselą. Pierwsze rejsy z Warszawy do Brukseli realizowane z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo rozpoczęły się w ubiegłą niedzielę. Uruchomienie kolejnych czterech rejsów z Krakowa do Brukseli zaplanowane jest na sobotę 27 września – informuje portal rp.pl.

Zgodnie z dyspozycją Brussels Airlines do obsługi rejsów pomiędzy Polską, a Brukselą skierowane zostaną samoloty pasażerskie typu Airbus A319 oraz maszyny marki Avro. Na trasach z Polski do Belgii dostępne są cztery taryfy check&go, light & relax, flex & fast oraz bizz & class. W ramach dodatkowych udogodnień klienci przewoźnika mogą kolekcjonować punkty w programie lojalnościowym Miles&More.

-Dzięki tym czterem rozwiązaniom Brussels Airlines mają idealną ofertę zarówno dla pasażerów, którzy lubią cieszyć się usługami premium, jak i dla tych, którzy są bardziej wrażliwi na cenę biletów. Za sprawą nowych połączeń dajemy Polakom większy wybór. Harmonogram i terminy lotów umożliwiają zaś płynne połączenia do wielu innych miejsc na świecie – tłumaczy Lars Redeligx, dyrektor handlowy Brussels Airlines.