Nowy charakter Novotelu we Wrocławiu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Tuż przed rozpoczęciem turnieju Euro 2012, Novotel Wrocław zakończył modernizację swoich wnętrz, tak by uczestnicy imprezy mogli w komfortowych warunkach spędzić czas rozgrywek we Wrocławiu. Hotel zmienił wystrój lobby, restauracji i baru oraz części pokoi, nadając im nowoczesny i funkcjonalny charakter, zgodny z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz.

Goście  Novotelu Wrocław z pewnością docenią zmiany jakie przeszedł ten jeden z najbardziej znanych wrocławskich hoteli.

Projekt  przygotowany przez pracownię architektoniczną Studio Virgo, odmienił  powierzchnie ogólnodostępne nie do poznania. Nowoczesna stylistyka, proste, wyraziste formy oraz ciepłe akcenty czerwieni sprawiają, że pomieszczenia dają poczucie komfortu  i emanują pozytywną energią. Renowację przeszło także część pokoi. Teraz są one jasne i przestrzenne, z dodatkami w żywych kolorach – zapewnią wszystkim gościom wypoczynek na najwyższym poziomie.

Jednymi z pierwszych gości Novotelu Wrocław mogącymi cieszyć się hotelem po renowacji, byli zagraniczni kibice i dziennikarze, którzy przyjechali do Wrocławia na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Spali w nim fani czeskiej i greckiej drużyny rozgrywających spotkanie na Stadionie Miejskim. Jednak najliczniejszą i najbardziej kolorową grupę stanowili Rosjanie, którzy z wielkim entuzjazmem kibicowali swoim piłkarzom w hotelowym barze.

Novotel Wrocław został wybudowany w 1974 roku i był jednym z pierwszych powstałych obiektów tej sieci w Polsce. Hotel położony jest 4 km od centrum miasta, w otoczeniu malowniczego ogrodu, który gwarantuje  gościom relaks z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt posiada 145 komfortowych pokoi z dostępem do Internetu oraz  4 klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić do  300 gości.