Jak British Airways wspiera rodziców ?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lot samolotem to dla dziecka wspaniałe przeżycie. Warto, by rodzice mogli również cieszyć się urokami wyjazdu, bez zbędnych zmartwień związanych z organizacją podróży.

Mamy za sobą pierwszy dzień lata. W tym okresie większość z nas zastanawia się jak zorganizować rodzinny wyjazd, by nie był on prawdziwym wyzwaniem logistycznym. Nie ukrywajmy, wspólna wyprawa z dziećmi to nie lada wyzwanie. Podobnie jest, kiedy wysyłamy pociechę w samodzielną podróż za granicę. Linie lotnicze British Airways opracowały pełen pakiet wsparcia dla rodziców, gwarantujący bezpieczny i bezproblemowy przebieg wyprawy.

Wygoda

Myśląc o locie samolotem warto skorzystać z programu British Airways Skyflyers for Kids, dzięki któremu mamy możliwość dopasowania lotu do potrzeb własnych i dziecka. Rezerwując bilety na stronie ba.com, możemy bez dodatkowych opłat zamówić jeden ze specjalnie skomponowanych posiłków dla dzieci lub też wybrać preferowane przez nas miejsce na pokładzie. Pamiętajmy, że podróżując liniami British Airways z dzieckiem, zawsze zostaniemy zaproszeni do środka samolotu jako pierwsi, byśmy bez pośpiechu przygotowali się do lotu.

Wybierając się w drogę z niemowlakiem, mamy możliwość zamówienia specjalnego nosidełka, które zapewni mu w pełni bezpieczną podróż. Nieco starsze dziecko może lecieć w standardowym foteliku samochodowym, którego używamy na co dzień. Jeżeli planujemy loty długodystansowe, skorzystajmy z oferty `Club World`, w której znajdziemy kabiny wyposażone w pełni rozkładane fotele. Z pewnością pomoże to się zrelaksować i uniknąć problemów związanych z ewentualną zmianą strefy czasowej. Ciekawą opcją przy wspólnej podróży jest również program World Traveller Plus, w którym znajdziemy o 25% więcej prywatnej przestrzeni niż w klasie ekonomicznej oraz szereg wspaniałych posiłków z oferty Club World Food.

Rozrywka

Każdy rodzic wie jak trudno jest utrzymać malucha w jednym miejscu przez klika godzin. Dlatego na pokładzie British Airways mamy do dyspozycji fotele wyposażone monitory audio/video, na których można odtwarzać m.in. programy dla dzieci, kreskówki, filmy oraz interaktywne gry. Dla najmłodszych z artystyczną duszą przewidziano kolorowanki i książki z Misiem Paddington. Podróżując na pokładzie brytyjskiego przewoźnika mamy również pewność, że w każdym nagłym przypadku, wyszkolona obsługa zajmie się twoim dzieckiem z najwyższą starannością.

Bezpieczeństwo

Jeżeli praca lub inne zobowiązania nie pozwalają nam na towarzyszenie dziecku w podróży, nie ma powodów do obaw. Usługa British Airways Skyflyer Solo zapewnia każdemu niepełnoletniemu pasażerowi profesjonalną opiekę podczas całego lotu, od momentu odprawy na lotnisku aż do wyjścia z samolotu. Podczas ewentualnej przesiadki, na terenie lotniska, dziecko również będzie pod kontrolą załogi do momentu ponownego wejścia na pokład. Program jest również skierowany do nastolatków, którzy po raz pierwszy podróżują samodzielnie. Wybierając ofertę Skyflyer Solo mamy pewność, że dziecko jest w dobrych rękach dzięki obsłudze, która zapewni mu stałą opiekę, wygodne siedzenie, rozrywkę i smaczny posiłek.