Odnowione wnętrza w katowickim Novotelu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel Novotel Katowice Centrum przeszedł metamorfozę. Jest odświeżone lobby, recepcja oraz część pokoi. Zmiany nadały nowoczesny i funkcjonalny charakter. Miejsca ogólnodostępne zostały zaprojektowane tak, żeby goście czuli się maksymalnie wygodnie.

Ich współczesny design opiera się na naturalnej kolorystyce uzupełnionej o energetyzujące akcenty czerwieni i brązu oraz na geometrycznych kształtach mebli. Gra ciepłych kolorów i ciekawych form jest zasługą architektów ze studia Cube 27, którzy przygotowali projekt aranżacji wnętrz hotelu.

Zbudowany w 1981 roku, 11 piętrowy hotel należący do Grupy Hotelowej Orbis znany jest wszystkim mieszkańcom Katowic. Wcześniej obiekt funkcjonował pod szyldem Hotel Warszawa przez dwie dekady. W 2001 roku, jako Novotel Rondo Katowice, dołączył do sieci tej marki. Pięć lat później, zmieniono jego nazwę, pod którą znany jest do dziś – Novotel Katowice Centrum. Do dyspozycji gości jest 300 komfortowych, klimatyzowanych pokoi oraz 6 funkcjonalnych sal konferencyjnych. W hotelu znajduje się również Centrum Rekreacji, które oferuje saunę, fitness, kryty basen, jacuzzi, solarium oraz gabinet masażu.