Ryanair: Pierwsze loty z lotniska Warszawa-Modlin

Autor tekstu: , Data publikacji:

Tanie linie lotnicze Ryanair zainaugurowały pierwsze loty z lotniska Warszawa-Modlin. Ryanair rozpoczął loty z Warszawy Modlin, oferując 19 połączeń do fantastycznych destynacji w całej Europie.

Jesteśmy pewni, że przyczyni się to do rozwoju regionalnej gospodarki, jak i także przyniesie ogromne korzyści dla społeczności lokalnej, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia operacji na tymże lotnisku.

Pierwsze loty Ryanaira odbyły się 16 lipca do Londynu Stansted i Brukseli o godzinie 10.25.Otrzymaliśmy od lotniska potwierdzenie, że zrobią wszystko, aby sytuacja, jaka miała miejsce dzisiaj w związku z opóźnieniami podczas kontroli bezpieczeństwa, nie powtórzyła się w przyszłości.

Świętując pierwsze inauguracyjne loty z Warszawy Modlin Ryanair, największe tanie linie lotnicze w Europie ogłasza, że od północy (24:00) 16 lipca dostępnych jest 100 tysięcy biletów lotniczych w cenie od 59 PLN na loty w miesiącu sierpniu, wrześniu i październiku od poniedziałku do czwartku. Tanie bilety będą dostępne na ponad 1.000 połączeń Ryanaira i muszą być zarezerwowane na stronie www.ryanair.com przed północą (24:00) 19 lipca (czwartek).

Podana cena biletu 59 PLN obejmuje wszystkie podatki i opłaty, co pozwala pasażerom uniknąć dowolnych opłat przy dokonywaniu płatności za najtańsze bilety oferowane przez Ryanaira przy użyciu Cash Passport lub Master Card Prepaid, podróżować wyłącznie z bagażem podręcznym bez opłaty za pierwszeństwo wejścia na pokład, dokonując odprawy on-line oraz latać za wskazaną cenę 59 PLN.

Magdalena Kapusta z Ryanaira mówi: – Tylko Ryanair sprzedaje najtańsze w Europie bilety lotnicze, bez dopłaty paliwowej. Ponadto, nasze tanie linie lotnicze zajmują 1 miejsce w Europie pod względem punktualności lotów na 1.500 oferowanych połączeń.Od północy (24:00) 16 lipca, pasażerowie mogą rezerwować bilety lotnicze za 59 PLN na ponad 1,000 połączeń Ryanaira w miesiącu sierpniu, wrześniu i październiku. Bilety muszą być zarezerwowane najpóźniej do północy (24:00) 19 lipca (czwartek) i będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, zatem zachęcamy pasażerów do rezerwowania biletów na stronie www.ryanair.com, zanim zostaną wyprzedane.