OLT Express vs. Eurolot. Senior i student za 50 złotych

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wiele wskazuje na to, że od kwietnia będziemy mieć ciekawą wojnę cenową między LOT-em a wchodzącym tanim przewoźnikiem OLT Express. A to wszystką z korzyścią dla pasażerów.

Od 15 marca nowy tani polski przewoźnik OLT Express chwali się swoją nową promocją. AN wszystkich rejsach krajowych seniorzy, którzy ukończyli w dniu rozpoczęcia podróży 60 lat oraz studenci, którzy nie ukończyli 26 lat i mają ważną legitymację studencką, będą mogli kupić promocyjne bilety w jedną stronę w promocyjnej cenie 50 złotych (cena zawiera wszystkie opłaty). Promocyjnych biletów nie można kupić w systemie rezerwacyjnym OLT Express, firma uruchomiła specjalny numer telefonu, pod którym można dokonywać rezerwacji.: +48 58 735 58 88. Seniorzy, dokonując zakupu, muszą podać swój numer Pesel. Studenci muszą z kolei wypełnić specjalny formularz i załączyć do niego skan z legitymacji studenckiej. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

To nie jedyne nowości u przewoźnika. Promocyjne bilety dotyczą też dzieci do 16 roku życia. Polecą one ze zniżką 50 proc. od ceny biletu dla dorosłego. W miniony weekend ruszyły też rezerwacje na nowe kierunki, które będzie obsługiwać w Polsce OLT Express. W cenie od 99 złotych będzie można kupić lot na trasie Rzeszów – Wrocław i Rzeszów – Poznań z międzylądowaniem w Warszawie. Obsługująca loty krajowe spółka Eurolot już raz odpowiedziała na promocję OLT Express – w lutym przez tydzień można było kupować tańsze niż zwykle bilety promocyjne.

OLT Express to nowy polski tani przewoźnik, specjalizujący się do tej pory w lotach czarterowych. To pierwsza linia lotnicza w Polsce, która operować będzie samolotami Airbus.