Otwarcie Golden Tulip Residence Międzyzdroje

Autor tekstu: , Data publikacji:

Po wrocławskim Campanile i Premiere Classe grupa hotelowa Louvre Hotels otwiera kolejny obiekt. Tym razem Golden Tulip Residence Międzyzdroje.

Hotel Golden Tulip Residence Międzyzdroje jest zlokalizowany w malowniczej okolicy nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu długiej, piaszczystej plaży, 10 minut od centrum miasta, w sąsiedztwie wszystkich lokalnych atrakcji, które oferują Międzyzdroje.

W hotelu znajdziemy 110 przestronnych, nowoczesnych apartamentów, restaurację, bar i salon, dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne, spa i duży podziemny parking. Grupa hotelowa Louvre Hotels posiada obecnie w Polsce dwa hotele Golden Tulip, dziewięć hoteli Campanile i dwa hotele Premiere Classe, co w sumie daje około 1.500 pokoi. Jest to owoc współpracy Louvre Hotels, Qualii i Banku Polskiego. – Jesteśmy bardzo zadowoloni z pierwszego nowo wbudowanego projektu wraz  z Qualia, który jest owocem partnerstwa strategicznego podpisanego  między obiema grupami skomentował Matthieu Evrard, dyrektor ds. rozwoju z Louvre Hotels Group

We wspólnych planach pomiędzy Louvre Hotels Group oraz Qualia Development jest otwarcie kolejnych 6 inwestycji w takich miejscach jak  Warszawa, Gdańsk / Sopot czy Zakopane.