26 nowych hoteli „Tulip Inn Alp Style”

Autor tekstu: , Data publikacji:

Do 2020 roku Louvre Hotels Group wybuduje 26 trzygwiazdkowych hoteli w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. To efekt kontraktu z firmą ARCUS. W związku z alpejską lokalizacją, hotele będą nosić nazwę „Tulip Inn Alp Style”. Inwestycja szacowana jest na 160 milionów Euro.

Louvre Hotels Group poinformował o podpisaniu umowy z ARCUS Bauerrichtung, niemiecką grupą budowlaną oraz Redserve, austriacką firmą doradczą specjalizującą się w międzynarodowych projektach deweloperskich. Hotele powstaną w prestiżowych i ważnych gospodarczo lokalizacjach: Monachium, Wiedeń, Salzburg, Bazylea i Zurych. Strategia Louvre Hotels Group i ARCUS przewiduje otwieranie od 3 do 5 hoteli rocznie. Pierwszy hotel ma powstać w IV kwartale 2014 r. w okolicach Monachium.

Hotele „Tulip Inn Alp Style” powstaną w ramach marki Tulip Inn. „Tulip Inn Alp Style” będą łączyły nowoczesność i funkcjonalność z przytulnością i gościnnością alpejskich domów. Hotele zaprojektowano zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – zostaną w nich wykorzystane naturalne materiały z lokalnych źródeł, dużą wagę przywiązuje się również do efektywności energetycznej obiektów. „Tulip Inn Alp Style” będą oferować konkurencyjne ceny za wysoki standard usług.

W hotelach „Tulip Inn Alp Style” znajdą się wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne pokoje o powierzchni 16.5 m2, duże lobby ze strefą sklepów, bezpłatne centrum fitness, klimatyzowane sale konferencyjne z wyposażeniem audio-video, bar i bistro z regionalnymi potrawami oraz dostępne całą dobę automaty do sprzedaży jedzenia i napojów oraz oczywiście darmowe WiFi. Goście będą również mieli dostęp do filmów online.