British Airways: Do 40% taniej na wszystkich trasach długodystansowych

Autor tekstu: , Data publikacji:

Rusza promocja na loty oferowane przez brytyjskiego przewoźnika. Przez miesiąc pasażerowie mogą wybierać spośród 15 wyjątkowych destynacji.

Wakacyjny czas dobiega końca, ale warto pomyśleć o jego przedłużeniu i wybrać się na urlop swoich marzeń w specjalnej, niskiej cenie. Miami, Nowy Jork, Sao Paulo czy Dubaj, to tylko niektóre zakątki świata, jakie można zwiedzić korzystając z rabatów British Airways. Promocja rozpoczyna się już w najbliższy wtorek – 4 września 2012r.

Najciekawsze miejsca na świecie – doskonałe, kiedy za oknem spadają pierwsze liście, będą dostępne dla pasażerów w klasie biznes Club World, klasie ekonomicznej World Traveller i klasie premium ekonomicznej World Traveller Plus. W pełni rozkładane fotele, osobne kabiny, wyśmienite menu, karta wyselekcjonowanych win czy dotykowe ekrany LCD. To tylko niektóre przyjemności przygotowane dla podróżujących z British Airways. Osoby, które skorzystają z promocji będą miały unikalną okazję by osobiście przekonać się, jakie wygody proponuje brytyjski przewoźnik na pokładach samolotów i w ekskluzywnych terminalach.

Jedną z najczęściej odwiedzanych przez turystów destynacji jest Nowy Jork. Metropolia, która nigdy nie śpi. Splatają się tutaj: kultura, biznes, moda i sztuka, tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat. Podróż z Warszawy do Nowego Jorku trwa 12 godzin 20 minut. Jest możliwa dzięki codziennym połączeniom ze stołecznego lotniska Chopina do londyńskiego Heathrow, z którego następnie kilka razy w ciągu doby dostępne są loty do Nowego Jorku.

Równie wyjątkową destynacją jest Bangkok. Miasto, które jak twierdzi legenda, zostało dane ludziom przez Indrę i Wisznu, przyciąga z roku na rok coraz większe rzesze turystów. Podróżujący z Warszawy mogą liczyć na bezstresową i szybką przesiadkę na terminalu 3 londyńskiego lotniska Heathrow.

Prawie o połowę krócej niż do Bangkoku pasażerowie będą podróżować z Warszawy do Toronto, które obok swojego biznesowego rysu czaruje piękną architekturą oraz multikulturowością.

Promocja British Airways dotyczy podróży w terminie od 04 września 2012r. do 7 października 2012r. W jej ramach, pasażerowie mają wybór spośród destynacji takich jak: Boston, Chicago, Miami, Nowy Jork, Philadelfia, Waszyngton, Toronto, Bangkok, Bombaj, Kapsztad, Dubaj, Hong Kong, Johannesburg oraz Sao Paulo. Bilety w atrakcyjnych cenach, dostępne są na stronie www.ba.com