Taniej w British Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie lotnicze British Airways rozpoczęły sprzedaż biletów na dziewięćdziesięciu kierunkach z Londynu w bardzo atrakcyjnych cenach. Bilety w pierwszych klasach przewoźnik oferuje w obniżonych o nawet 65proc. cenach.

Brytyjski przewoźnik uruchomił sprzedaż biletów na dziewięćdziesięciu kierunkach z Wielkiej Brytanii w bardzo atrakcyjnych cenach. W ramach tanich połączeń znajdą się bilety na popularne wśród Brytyjczyków kierunki zarówno biznesowe jak i turystyczne. Warunkiem odbycia podróży w obniżonej cenie jest zakup biletu na jeden z oferowanych kierunków do północy 10 marca br. Podróż z kolei będzie można odbyć w wybranym przez klientów terminie w okresie od 12 marca br. do dnia 28 lutego 2016r. Promocyjna oferta obowiązuje w brytyjskich lotniskach Heathrow, Gatwick oraz London-City.

Zniżki na bilety w pierwszej klasie kształtują się na poziomie 65proc. na trasie z lotniska Heathrow do Los Angeles, na poziomie 57proc. w przypadku lotu z Londynu do Newark oraz 60proc. na rejsy do Miami. Przewoźnik przygotował także specjalne rabaty dla klientów decydujących się na podróż w tzw. Club cabins. Tu kształtują się one na poziomie 20-24proc. względem cen pierwotnych i obowiązują m. in. na trasach z Londynu do Bostonu, Los Angeles, Miami, Newark, Filadelfii, Johannesburga, Abu Dhabi, Hong Kongu czy Kuala Lumpur.

-Chcemy, aby podróż na pokładach British Airways kojarzyła się naszym klientom z podróżą w dobrym stylu. Uruchomiając sprzedaż biletów w obniżonych cenach mamy nadzieję przekonać do standardu British Airways kolejnych pasażerów. Poza atrakcyjną ceną za podróż oferujemy naszym podróżnym także zwiększony limit bagażu, dostęp do eleganckich loungów British Airways, a także rozkładające się w pełni płaskie łóżka fotele na pokładach samolotów-powiedział Stephen Humphreys, dyrektor sprzedaży w British Airways na rynku brytyjskim.