Podróże służbowe w chmurze

Autor tekstu: , Data publikacji:

Amadeus zawarł strategiczną umowę technologiczną z firmą SAP. Dotyczy ona dostarczenia na rynek opartego na chmurze rozwiązania do zarządzania podróżami służbowymi, które oferuje funkcje mobilne, rezerwacje internetowe oraz możliwość zarządzania wydatkami.

Amadeus zintegruje rozwiązanie SAP Cloud for Travel and Expense ze swoją aplikacją Amadeus e-Travel Management, tworząc innowacyjny, jednolity interfejs użytkownika i wspólne przepływy pracy w kompleksowym rozwiązaniu dla klientów korporacyjnych i resellerów. Nowa oferta, dostępna dla klientów z całego świata, jest sprzedawana pod marką Amadeus jako gotowy produkt, dostarczany przez jednego dostawcę.

Amadeus, który od ponad 15 lat współpracuje z firmą SAP, szukał możliwości, by lepiej obsługiwać swoich klientów korporacyjnych, zarówno bezpośrednio, jak i za pośrednictwem partnerów – resellerów. Amadeus postanowił poszerzyć funkcje bazującego na technologii chmury rozwiązania rezerwacyjnego o SAP Cloud for Travel and Expense, dzięki czemu dostarczy kompleksowe i w pełni zintegrowane rozwiązanie do obsługi podróży służbowych. Umożliwi to firmie oferowanie usługi typu end-to-end, od rezerwacji po rozliczenie wydatków, co w efekcie ma przełożyć się na poprawę doświadczeń klientów, obniżenie kosztów zarządzania wyjazdami służbowymi oraz kontrolę nad zgodnością z polityką podróży w trakcie całego procesu i podczas podróży.

– Korporacje potrzebują kompletnego rozwiązania do zarządzania podróżami służbowymi, dostarczonego przez jednego dostawcę i zintegrowanego z pozostałymi systemami w firmie. W naszym przypadku SAP był oczywistym wyborem jako światowy lider w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań dla przedsiębiorstw, oferujący nowej generacji technologię na żądanie i opartą na chmurze – tłumaczy Álbert Pozo, Vice President Global Customers z Amadeusa.