4Trans. Nowoczesne oprogramowanie dla transportu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Program 4Trans to nowoczesne oprogramowanie, które opracowano, by odpowiedzieć na potrzeby osób zarządzających firmami transportowymi. Obejmuje kilka praktycznych modułów, dzięki którym zyskuje na funkcjonalności – m.in. pozwala na bieżąco kontrolować status realizacji konkretnych zadań, śledzić czas pracy kierowców, wykryć próby manipulacji przy danych z tachografów. Sprawdź, co jeszcze oferuje 4Trans.

Oprogramowanie 4Trans – rozwiązanie dla firm transportowych 

4Trans budzi duże zainteresowanie w branży logistyki, spedycji i transportu ze względu na swoją dużą funkcjonalność. Jest to najczęściej wybierane oprogramowanie do zarządzania w transporcie. Pomaga też zoptymalizować wydatki oraz czas pracy, jest też łatwy w obsłudze. Co więcej, z 4Trans można korzystać nawet na kilkudziesięciu urządzeniach równocześnie. Poniżej wymieniamy wybrane funkcje 4Trans. 

Wykrywanie prób manipulacji. Program wykryje ew. manipulacje i ich próby w firmie. Rozpoznaje 29 rodzajów ostrzeżeń podzielonych na trzy grupy i pozwala na szybką weryfikację ew. manipulacji tachografów cyfrowych.

Sprawdzenie statusu zadań. 4Trans od Inelo pozwala na bieżąco śledzić aktualny status zadań, pozwala też zlokalizować pojazdy na mapie. 

Kontrolowanie czasu pracy kierowców. 4Trans pozwala na śledzenie czasu pracy kierowców. Dzięki niemu można poprawić wydajność, zadbać o bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Dzięki niemu dane z tachografów zostaną zweryfikowane, a próby manipulacji przy danych wykryte na czas. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: https://inelo.pl/produkty/oprogramowanie-dla-transportu/ 

Obliczenie płacy minimalnej. Dzięki 4Trans można rozliczyć ewidencje czasu pracy kierowców w Polsce oraz płacę minimalną w innych państwach. Odpowiedni moduł umożliwia opracowanie szczegółowej ewidencji czasu pracy każdej zatrudnionej w firmie osoby.

Program przetworzy dane, weźmie pod uwagę ew. dodatki oraz przerwy, by finalnie policzyć wynagrodzenie.