5 sytuacji, w których docenisz ubezpiecznie dla Iphona

Autor tekstu: , Data publikacji:

Mała czarna ze śmietanką i cukrem? Kufel niespasteryzowanego, dobrze schłodzonego piwka? Kąpiel w basenie? Gra w rugby? Zagraniczne podróże? To, że Ty jesteś smakoszem kofeiny i nie gardzisz sportem, nie oznacza, że Twój Iphone podziela Twoje pasje. Oto 5 całkiem realnych sytuacji, w których naprawdę docenisz, że posiadasz ubezpieczenie dla swojego Iphona.

Waterproof!

Siedzisz z koleżanką w kawiarni przy filiżance aromatycznej kawy? Plotkujecie, śmiejecie się, pokazujesz na swoim Iphonie zdjęcia z ostatniego wyjazdu, imprezy urodzinowej waszej wspólnej koleżanki? Teraz wymiana – zdjęciami dzieli się z Tobą koleżanka. Nagle… Chlup. Twój Iphone właśnie napił się małej czarnej.

Ile historii słyszałeś o tym, że Iphone Twoich znajomych utopił się w kuflu z piwem? A impreza nad basenem, wakacje w tropikach i koledzy dowcipnisie, wrzucający Cię do wody? Lubisz pływać? Świetnie! Ale czy aby na pewno, Twój Iphone, lubi kąpiele tak samo jak Ty!

Let`s play!

Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona. Czy jako dziecku, żeby doskonale się bawić, nie wystarczył Ci zestaw guzików i liści, które udawały pieniądze. Odrobina piasku, łopatka, kamienie i już byłaś najprawdziwszą ekspedientką. Dziś wymagania dzieci są znacznie większe. Czy masz gwarancję, że Twoje dzieci, nie użyją Twojego Iphona do gry w rugby? Czyżby? Jeśli masz dzieci, lepiej ubezpiecz swój telefon.

Gdzie jesteś? 

Sięgasz do torebki? Nie ma go. Szukasz go w tylnej kieszeni spodni? Nie ma. Nie ma go na szafce, w samochodzie, na biurku w pracy. Zgubiłeś? Kto się odważył i ukradł Twój telefon? Masz ubezpieczanie? Nie musisz się martwić. Wystarczy zgłoszenie i ubezpieczyciel wypłaci Ci należną kwotę odszkodowania.

Jedziemy na wakacje! 

Czym najbardziej stresujesz się przed wylotem na wakacje? Czy nie zachorujesz na miejscu? Jest na to sposób – polisa. Czy nie zginie Twój bagaż? Wykupujesz ubezpieczenie bagażu. Wypadek? Masz w samochodzie kamerę (np. od GVT) A Twój telefon? Czy nie warto przed wyjazdem ubezpieczyć Iphona i sprzęt elektroniczny? Zastanów się nad rozszerzeniem polisy, jeśli już wcześnie ubezpieczyłeś elektronikę, tak by ochrona sprzętu obowiązywała również poza granicami kraju.

Kto to zrobił?

Zgubiłeś telefon? Został skradziony? Czym prędzej powiadom ubezpieczyciela. Jeśli posiadasz odpowiedni pakiet, jesteś chroniony przed następstwami niepowołanego użycia Twojego Iphona. Wysłany mail? Niepożądany telefon? Przelew? Postaw na dobre ubezpieczenie.

Lepiej ubezpiecz się! 

Jak sam widzisz są sytuacje, w których naprawdę warto posiadać ubezpieczenie dla Iphona. Sprawdź ofertę i wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie. Niewielka składka może uchronić Cię przed naprawdę poważnym wydatkiem.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji