a&o Hostels otworzy w Polsce swój pierwszy obiekt

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dzięki pierwszemu hostelowi w stolicy Polski, Warszawie, berlińska grupa budżetowa a&o rozszerzy swoje portfolio do 35 obiektów, 22 miast i 7 krajów. Dawny biurowiec, zlokalizowany w dzielnicy Wola zaoferuje w trzecim kwartale 2019 r. ponad 200 pokoi i 600 łóżek.

Ośmiokondygnacyjny dawny biurowiec położony w dzielnicy Wola, na zachód od centrum miasta, znajduje się zaledwie dziesięć minut drogi od głównego węzła  kolejowego „Warszawa Centralna”. Z hostelu łatwo będzie dotrzeć do najważniejszych atrakcji turystycznych np.  Starego Miasta, Traktu Królewskiego  czy najnowszych, modnych miejsc stolicy jak „Hala Koszyki”.
– W dzielnicy Wola powstają aktualnie nowe biura, mieszkania i hotele. Budynek spełnia podstawowe kryteria naszych obiektów – wyjaśnia Chief Investment Officer a&o Henri Wilmes. Cechuje go bardzo dobra dostępność, bliskość centrum i jest jednocześnie obiektem z dużym potencjałem”, dodaje.

– Polska ma bardzo młode społeczeństwo: wielu uczniów, młodych ludzi i rodziny, dla których Warszawa jest bardzo popularnym celem podróży – tłumaczyWilmes i jednocześnie podkreśla rosnącą atrakcyjność 1,7-milionowej metropolii jako jednego z najważniejszych celów podroży w Europie: – Rozpoczęcie naszej premiery w Polsce od tak obiecującego projektu jest naprawdę dobrym sygnałem dla dalszego rozwoju w Europie Wschodniej.

Sieć hosteli a&o, która od 2000 r. specjalizuje się w noclegach dla grup i młodzieży, jest również polecana jako świetna alternatywa dla osób podróżujących służbowo i indywidualnie: ceny zakwaterowania rozpoczynają się już od 12 euro. a&o oferuje centralne lokalizacje, komfort i jakość, jak również nową koncepcję architektoniczną i projektową, która od początku roku jest wdrażana krok po kroku we wszystkich obiektach.

Od 2000 r. a&o prowadzi 34 obiekty w 21 miastach i 6 krajach (Niemcy, Austria, Holandia, Czechy, Dania i Włochy). a&o to obecnie największa sieć hosteli w Europie, która odnotowuje 15% wzrost rocznie. A&o Hostels dysponują 24 000 łóżek. W 2017 roku sieć zrealizowała 4 miliony noclegów i odnotowała sprzedaż na poziomie 134 milionów euro.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji