Uchwyć sportowe emocje! Przegląd kamer dla narciarzy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Narciarstwo to sport, który dostarcza ogromnych emocji i zapierających dech w piersiach widoków. Kamery narciarskie Sony pozwolą Ci utrwalić najpiękniejsze zimowe krajobrazy i najbardziej ekstremalne zjazdy!

Rejestrowanie sportowych wyczynów wymaga użycia odpowiedniego sprzętu. Firma Sony stworzyła serię kamer sportowych Sony Action Cam, które przeznaczone są dla wszystkich wielbicieli aktywnego wypoczynku. Modele z tej linii wyposażone są w wodoodporne obudowy i szerokokątne obiektywy, które pozwalają na rejestrowanie panoramicznych ujęć. Ponadto, kamery oferują niezwykle przydatne funkcje, takie jak stabilizacja obrazu czy zapisywanie wideo w zwolnionym tempie. Szeroki wybór kamer narciarskich z serii Sony Action Cam znajdziesz w sklepie Sony Centre: https://scentre.pl/shop/category/list?kategoria=kamery_sportowe_actioncam. Oto najciekawsze propozycje kamer dla narciarzy!

Sony HDRAS50B Action Cam

HDRAS50B Action Cam to niewielka, wytrzymała kamera, która doskonale sprawdzi się na stoku. Urządzenie wyposażone jest w stabilizator obrazu SteadyShot, który redukuje drgania obrazu powstające podczas nagrywania w ruchu oraz zapobiega rozmywaniu się przemieszczających się w kadrze obiektów. Nawet w trudnych warunkach oświetleniowych kamera narciarska Sony HDRAS50Brejestruje pozbawiony szumów obraz, pełen wiernie odwzorowanych szczegółów. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu czułego przetwornika obrazu CMOS Exmor i wydajnego procesora BIONZ X. Z kolei szerokokątny obiektyw ZEISS Tessar pozwala uwieczniać efektowne panoramy. Kamera oferuje również funkcję nagrywania materiałów w rozdzielczości HD z prędkością 120 klatek na sekundę – zarejestrowany w ten sposób materiał może później być wyświetlany w zwolnionym tempie.

Sony FDRX1000VR Action Cam 4K

Jeżeli poszukujesz kamery na narty z górnej półki, zainteresować Cię może także Sony FDRX1000VR. Ten model umożliwia rejestrowanie wideo w wysokiej rozdzielczości 4K przy przepływowości wynoszącej nawet 100 MB/s. Uzyskanie czystego, płynnego obrazu możliwe jest dzięki wykorzystaniu profesjonalnego kodeka XAVC S. Urządzenie posiada wbudowany moduł GPS, który odczytuje prędkość, z jaką poruszasz się w momencie rejestrowania wideo – ta informacja może zostać nałożona bezpośrednio na film. Kamera Sony FDRX1000VR wyposażony jest w szerokokątny obiektyw ZEISS Tessar oraz stabilizator obrazu SteadyShot, niezwykle przydatny podczas kręcenia dynamicznych ujęć. Korzystając z kamery Sony FDRX1000VR, możesz samodzielnie ustawić najważniejsze parametry obrazu, takie jak balans bieli czy korekta ekspozycji.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji