Bezpłatne gazety dla pasażerów KLM dzięki nowej aplikacji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Pasażerowie linii lotniczej KLM mogą już korzystać z bezpłatnej subskrypcji gazet i czasopism. Wszystko dzięki nowej aplikacji KLM Media App. Zakres dzienników i magazynów do pobrania jest uzależniony od klasy przelotu oraz poziomu karty w programie lojalnościowym Flying Blue.

Aplikację pobiera się na swoje urządzenie mobile. Następnie od 30 godzin przed dowolna podróżą liniami KLM należy zalogować się używając swojego konta KLM, Flying Blue lub numeru rezerwacji, a następnie pobrać wybrane tytuły gazet i magazynów. Elektroniczne wydania gazet i magazynów są zoptymalizowane do czytania na ekranie tabletów i smartfonów. Można z nich korzystać w wersji online, jak też pobrać na urządzenie i czytać w czasie lotu – bez wymaganego dostępu do internetu. W zależności od kabiny (biznes, ekonomiczna) i poziomu członkostwa w programie Flying Blue podróżni mogą pobrać różna liczbę tytułów. W wersji minimum będzie to jeden dziennik i jeden magazyn, aż po całą kolekcję. Magazynu pokładowe można pobierać bez ograniczeń, nawet jeśli akurat nie podróżujemy KLM.

W ofercie jest 13 tytułów (prasa holenderska i międzynarodowa): Le Monde, Wall Street Journal, USA Today, Die Welt, El Pais, De Telegraaf, China News Weekly, International New York Times, Financial Times, China Times, Financieele Dagblad, Volkskrant oraz Trouw. Dodatkowo dzięki aplikacji można pobrać elektroniczne wersje magazynów pokładowych: KLM Holland Herald oraz Air France Magazine. Oferta prasy ma być stopniowo rozszerzana o nowe pozycje.

apptrigger1

KLM Media App nie jest pierwszą aplikację, którą KLM oddał w ręce swoich klientów. Do tej pory „KLM App” ułatwia życie wielu podróżnym. Dzięki niej, łatwo i błyskawicznie można zarezerwować i kupić bilet lotniczy, wybrać miejsce na pokładzie czy zamówić usługi specjalne. W dniu wylotu aplikacja towarzyszy podróżnemu krok po kroku, od odprawy, przez wydruk kart pokładowych, aktualizacje statusu lotu i wszelkie inne informacje związane z podróżą. Z KLM App można korzystać na wszelkich urządzenia mobilnych z systemem operacyjnym iOS i Android – czyli smartfonach, tabletach, a także zegarkach smartwatch.