Business Traveller w darmowej responsywnej wersji na smartfony i tablety!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Miesięcznik Business Traveller Poland doczekał się w pełni responsywnej wersji na wszystkie modele smartfonów i tabletów, opartych na najbardziej popularnych systemach operacyjnych – iOS oraz Android. Dzięki temu czytanie nas – w dwóch wersjach – polsko – i anglojęzycznej - będzie jeszcze przyjemniejsze!

Wydanie grudniowo-styczniowe jest już dostępne w nowej wersji w Google Play oraz Appstore. Wystarczy wyszukać „Business Traveller Poland” i zainstalować aplikację. Każde wydanie można pobrać ZA DARMO!

LINK do Appstore KLIKNIJ TUTAJ>>

LINK do Google Play (Android) KLIKNIJ TUTAJ>>

W wydaniu cyfrowym dodaliśmy wiele bonusów: multimedialnych galerii zdjęć i małych niespodzianek, które powinny się Wam spodobać. Znajdziecie nasz sztandarowy dział Tried and Tested. Jak zawsze prezentujemy w nim testy naszych dziennikarzy. Sprawdzamy dobre restauracje, testujemy nowe połączenia lotnicze, przyglądamy się od środka hotelom. Nie inaczej jest w wersji na iPada. Sekcje T&T wzbogaciliśmy o multimedialne galerie zdjęć – właśnie wnętrza hoteli i restauracji nabierają zupełnie innego wymiaru w rozdzielczości FULL HD.
Co miesiąc, kilka dni po publikacji polskiej wersji naszego magazynu, zamieszczamy również wersję przetłumaczoną na język angielski.
Gorąco zachęcamy do zainstalowania aplikacji i pobierania Businness Traveller Poland na Wasze tablety. Miłej lektury!

2