Business Traveller Poland w nowej odsłonie! Sprawdź, jak się zmieniamy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już od wydania październikowego Business Traveller Poland, polska edycja brytyjskiego magazynu dla podróżujących biznesmenów i travel managerów, zmienia  swój layout. 

Jak mówi nasza redaktor naczelna  Marzena Mróz – nowa szata graficzna będzie nowoczesna, czytelna i intrygująca. – Zmieniamy layout, ale również wprowadzamy w piśmie nowe sekcje i rozwijamy te, które nasi Czytelnicy uznali za najciekawsze – twierdzi Marzena Mróz. Będzie jeszcze bardziej nowocześnie i światowo.

Business Traveller – pismo dla tych, którzy korzystają z rekomendacji dla podróżujących biznesmenów – powstał w Wielkiej Brytanii w 1976 roku. W Polsce istnieje od 2009 roku. Dziś wydawany jest na 12 rynkach: w USA, Azji, Chinach, w Afryce, Niemczech, Francji, Rosji, Węgrzech, Danii, Indiach i Izraelu. Łączny miesięczny nakład magazynów to blisko 500.000 egzemplarzy.

Business Traveller Poland testuje nowe połączenia lotnicze, hotele, restauracje i atrakcyjne kierunki wakacyjnych wyjazdów, pisze też o inwestycjach i możliwościach rozwoju biznesu. Jest źródłem wiedzy dla podróżujących biznesmenów, kadry kierowniczej, travel managerów i mieszkańców największych polskich miast.

Co roku wydawca Business Traveller Poland organizuje uroczystą galę Business Traveller Awards, podczas której nagradzane są najlepsze linie lotnicze, sieci hotelowe, wypożyczalnie samochodów. Nagrody wręczane są w ponad 50 kategoriach. Zwycięzców wybierają czytelnicy polskiej edycji oraz klienci firm obsługujących branżę business travel – m.in. Carlson Wagonlit czy Weco Tavel.

Nakład polskiej edycji Business Travellera to 20.000 drukowanych egzemplarzy, z miesięcznym dotarciem szacowanym na blisko 300.000 Czytelników.

Dystrybucja Business Traveller Poland obejmuje m.in. 5* i 4* gwiazdkowe hotele sieci Accor (m.in. Sofitel, Novotel), Radisson oraz polskie hotele boutique, jak choćby Polonia Palace czy warszawski Bristol.

Magazyn jest także obecny m.in. na pokładach klasy biznes samolotów LOT, AlItalia, Air France, Aeroflot wylatujących z Polski, a także na pokładzie należących do floty PLL LOT Boeingów 787 Dreamliner w formie e-prasy, dystrybuowanych w wersji polskiej i angielskiej. Znajdziemy go również w Business Loungach na lotniskach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu oraz w taksówkach należących do sieci EcoCar w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu.

Bezpłatny dostęp do artykułów Business Travellera można uzyskać korzystając z aplikacji Publico24 Newsstand, a także przez Media Box – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie w 109 krajach w 4084 hotelach takich marek jak: Savoy, Marriott, Claridges, Dorchester, Rosewood, Jumeirah, Crowne Plaza, The Principal czy Oberoi.

Portal polskiej edycji Business Travellera – businesstraveller.pl – odwiedza miesięcznie między 70 a 130 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generują średnio 350 tysięcy odsłon. Co miesiąc Business Traveller Poland wysyła swój newsletter do ponad 6000 prezesów, menedżerów z branży hotelarskiej, turystycznej, lotniczej i biznesowej.

Wydania miesięcznika są także dostępne – bezpłatnie – poprzez aplikacje Business Traveller Poland w AppStore i Google Play. Można je też pobrać via Media Box (dystrybucja e-wydań w hotelach i liniach lotniczych, po zakupie biletu).