Royal Holidays. Nowa marka luksusowych podróży

, Data publikacji:

Royal Holidays – tak nazywa się nowa marka w branży turystycznej, dedykowana tym, którzy szukają ekskluzywnych wakacji na wszystkich kontynentach świata. Właśnie wystartowała związana z nią strona www.royal-holidays.pl.

Royal Holidays ma trafiać do najbardziej wymagającego klienta. Proponuje szyte na miarę wyjazdy na afrykańskie safari, starannie wyselekcjonowanych pięciogwiazdkowych kurotów Club Med. W ciepłych krajach oraz Alpach. Wśród ofert znajdują się także luksusowe rejsy wycieczkowe statkami takich armatorów jak Silver Sea, Royal Caribbean, Celebrity Cruises oraz francuskiego Ponant.
Royal Holidays oferuje także pobyty w najciekawszych boutiquowych pięciogwiazdkowych hotelach w Europie (i nie tylko) oraz wyjazdy do najciekawszych luksusowych kurotów nadmorskich, jak choćby Fregate Island Private czy Soneva Kiri.

Pomysłodawca marki Royal Holidays – Robert Grzybowski – od 30 lat zajmuje się w branży turystycznej produktami PREMIUM. Jest ekspertem w dziedzinie produktów pokładowych najlepszych linii lotniczych, egzotycznych pociągów, hoteli, kurortów a także rejsów luksusowymi statkami. Jest twórcą pierwszych programów motywacyjnych dla firm na rynku polskim, w których nagrodami były niezapomniane imprezy zagraniczne organizowane na 7 kontynentach.

Od 8 lat jest również wydawcą polskiej edycji brytyjskiego miesięcznika Business Traveller – jedynego na polskim rynku czasopisma o podróżach, które specjalizuje się w testowaniu i opisywaniu najlepszych pomysłów dla najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji i opis oferty Royal Holidays znajduje się na stronie www.royal-holidays.pl