Nowe kwartalne wydanie Business Travellera w wersji print i digital do pobrania!

Autor tekstu: , Data publikacji:

W tych niełatwych dla nas wszystkich czasach zapraszamy Państwa do najnowszego wydania Business Travellera. Możemy je pobrać w naszej intuicyjnej aplikacji na telefony z iOS i Androidem, przeczytać na naszej stronie internetowej. Wydanie drukowane czeka na Państwa w najlepszych polskich hotelach.

Nie ma dziś ważniejszego tematu dla podróżujących służbowo niż bezpieczeństwo w podróży. Czas pandemii uczy nas nowych zachowań na lotniskach, w samolocie i przestrzeni hotelowej. Zachęcamy do przeczytania artykułu pod tytułem „Podróże w czasach pandemii”, w którym piszemy między innymi o robotach sprzątających, badaniach przesiewowych i technologiach zbliżeniowych.

Jak pobrać nasze najnowsze, kwartalnikowe wydanie (Wrzesień – październik – listopad)?
Po pierwsze, otwórzcie lub zainstalujcie na swoich smartfonach aplikacje Business Traveller Poland, która jest dostępna zarówno w GooglePlay (dla Androida) oraz w appStore (dla iOS). najnowsze wydanie będziecie mogli pobrać za darmo w dwóch wersjach językowych – po polsku i po angielsku.

Myśląc o naszej branży i naszych Czytelnikach zawsze trzymamy nie myśli: Podróże były, są i będą. Trzeba tylko wiedzieć, jak się do nich w tym szczególnym czasie przygotować. Życzymy Państwu udanej podróży i – do zobaczenia na lotnisku!