#DesignedForSuccess, czyli udane spotkania z Radisson Blu!

89% osób w branży spotkań uważa, iż nowe technologie pozwolą w przyszłości w lepszy sposób przeprowadzać wydarzenia biznesowe. Przyszłość w sieci hoteli Radisson Blu staje się teraźniejszością. W kwestii organizacji udanych spotkań już teraz goście mogą korzystać tu z najnowszego sprzętu konferencyjnego i międzynarodowego doświadczenia.

Zgodnie z dewizą „Designed for Success” specjaliści z hoteli Radisson Blu dzielą się z klientami swoją fachową wiedzą i dbają o ich zadowolenie z każdego rodzaju realizowanych wydarzeń – od kameralanych konferencji biznesowych po wytworne bale i bankiety. Oprócz unikatowej filozofii „Yes I CanSM” i programu lojalnościowego dla organizatorów konferencji – Club Carlson, skupiają się też na odpowiednim zaprojektowaniu pomieszczeń konferencyjnych, zastosowaniu nowoczesnych technologii i starannie skomponowanym cateringu.

Design drogą do sukcesu

Męczące, pracochłonne i stresujące dla uczestniczących w nich osób? Takie bardzo często są spotkania biznesowe… Dlatego konferencje w hotelach Radisson Blu odbywają się w przyjaznych, indywidualnie zaprojektowanych pomieszczeniach, w których zapewniony jest wysoki poziom nasłonecznienia i dopływ tlenu. Od lat wiadomo, że światło dzienne pozytywnie wpływa na zdolność koncentracji i pamięć krótkotrwałą. Dlatego czasy, kiedy ciężkie kotary szczelnie zasłaniały okna sal konferencyjnych bezpowrotnie minęły.

designedforsuccess_radisson_blu_8

To nie wszystko – w wieku 8 lat człowiek osiąga aż 80% swojego kreatywnego potencjału. Jak wyzwolić pozostałych 20%? Z myślą o tym, pomieszczenia konferencyjne w hotelach Radisson Blu, a przede wszystkim sale Brain Box, zostały zaprojektowane tak, by w naturalny sposób maksymalnie stymulować kreatywność i wyobraźnię.

Efektywnie dzięki nowoczesnym technologiom

Technologie oparte na chmurze, sprzęt audiowizualny i wirtualne spotkania – to tylko trzy propozycje mające na celu zwiększenie efektywności konferencji. Oprócz wyposażenia w innowacyjne produkty, takie jak DigiChart, MultiPad, aplikacja One Touch czy technologia AirPlay firmy Apple, nowoczesne hotele konferencyjne Radisson Blu oferują również dostęp do szybkiego Internetu, umożliwiając w ten sposób gościom bardziej efektywną pracę.

designedforsuccess_radisson_blu_7

Wszystko to sprawia, że spotkanie biznesowe w hotelach tej marki to minimum stresu i problemów technicznych. Najnowsze technologie to jednak nie wszystko. Czy wiecie, że ręczne notowanie informacji znacznie bardziej wspomaga aktywne słuchanie niż pisanie np. na laptopie? Dlatego do dyspozycji gości zawsze dostępne są tu także notesy i ołówki.

Brain Food dla lepszej koncentracji 

W hotelach Radisson Blu bardzo poważnie podchodzi się też do sprawy menu konferencyjnego, które właściwie skomponowane pozwala poprawić wydajność umysłową nawet o 20%. Specjalne posiłki opracowane we współpracy ze specjalistami od żywienia, doskonale wspomagają koncentrację. Od kreatywnej przerwy na kawę, przez smaczny lunch i bogate w witaminy przekąski, aż po kulinarne zwieńczenie udanego spotkania w czasie serwowanej kolacji – specjaliści z Radisson Blu dokładnie wiedzą, co i kiedy podać, by optymalnie wspomóc produktywność.

designedforsuccess_radisson_blu_9

Świeże, zdrowe i przygotowane z najlepszych lokalnych składników potrawy dostarczają optymalnych wartości odżywczych i energii – aż do ostatniej sekundy spotkania. Teraz dla osób, które w kwestii posiłków lubią nieco zaszaleć, hotele Radisson Blu przygotowały coś nowego – Food Trends. To  podyktowane najnowszymi trendami  menu w pięciu fascynujących stylach, które każdemu spotkaniu nadadzą wyjątkowy charakter.

Więcej informacji na: radissonblu.com/pl