Domy na wodzie. Oryginalny pomysł na urlop, również we wrześniu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Powiedz, jesteś jedną z tych osób, którym pandemia pokrzyżowała plany na wiele ciekawych podróży? Chciałeś wyjechać na majówkę, Boże Ciało, a może myślałeś o urlopie w lipcu, ale wahałeś się, czy to dobry pomysł? Pewnie długo zastanawiałeś się, co zrobić, aż wakacje się skończyły, a Ty ciągle nigdzie nie byłeś…

Wrzesień – wciąż dobry czas na urlop

Nie martw się! Wrzesień to piękny czas na wyjazd urlopowy, również ten spędzony nad wodą. I mimo, że noce są już chłodne, to przecież wiele dni wciąż jest słonecznych.

Jakie są zalety wrześniowego wyjazdu? Przede wszystkich spotkasz zdecydowanie mniej wczasowiczów niż w sezonie. Większość ludzi na urlop wybiera lipiec lub sierpień, licząc na dobrą pogodę czy dostosowując się do czasu szkolnych wakacji. W związku z tym wyjeżdżając we wrześniu unikniesz tłumów – czy to w restauracjach, czy w ośrodkach wczasowych, a także w pojazdach komunikacji zbiorowej. Nie będziesz stał w kolejkach do lokalnych atrakcji ani martwił się, czy zmieścisz się na plaży. A przede wszystkim będziesz mógł skorzystać z wielu pięknych miejsc noclegowych, które zwykle w okresie wakacyjnym są już dawno zarezerwowane i niedostępne.

Ale czy we wrześniu będzie ciepło?

Pogoda we wrześniu potrafi być przepiękna, ale nie grożą Ci już duszące upały, które potrafią odebrać przyjemność z najpiękniejszej wycieczki. Od lat wrzesień w Polsce serwuje wiele dni słonecznych i przyjemną temperaturę, która w pierwszych tygodniach miesiąca często sięga powyżej 20 stopni Celsjusza.

Zaletą podróży w tych ostatnich chwilach kalendarzowego lata są także ceny, które po sezonie często bywają niższe. Dotyczy to nie tylko miejsc noclegowych, ale także różnych atrakcji turystycznych bądź nawet restauracji.

Nad wodę we wrześniu

No dobrze, ale jak to się ma do wczasów nad wodą? To istotna informacja dla wszystkich, którzy kochają żeglugę. Jesteś jedną z tych osób? Wiedz, że wrzesień to idealny miesiąc na urlop także dla Ciebie. Dostępność czarterów jest zdecydowanie lepsza, ceny niższe. Nie ryzykujesz, że spędzając cały dzień na pokładzie spieczesz się na raka. Lubisz wyzwania? Flauta we wrześniu raczej Ci nie grozi. Ruch na wodzie jest znacznie mniejszy – bywają miejsca, gdzie przez wiele godzin nie spotkasz nikogo na swojej drodze. Dodaj do tego piękne widoki, w których zielone krajobrazy zaczną powoli mienić się złotem i czerwienią… I masz przepis na niezapomniany urlop.

Na urlop wybierz dom na wodzie

Jeśli marzy Ci się absolutny relaks w ciszy i spokoju, ale cenisz sobie luksusowe warunki, chcesz być niezależny, ale nie uśmiecha ci się nocowanie pod namiotem, wybierz na swój urlop glampingowy apartament na wodzie – AB4D. To niezwykłe połączenie doskonałych warunków niczym z najlepszych hotelowych pokoi z całkowitą swobodą przemieszczania. To Ty decydujesz, czy noc spędzisz w przytulnej marinie, czy przy dzikim brzegu, wśród lasów i trzcin. Każdego dnia możesz być gdzie indziej, docierać w niezwykłe zakątki i podziwiać piękno naszej polskiej przyrody. Zawsze jesteś w pierwszej linii brzegowej. Możesz zjeść kolację przy zachodzie słońca, patrząc, jak promienie odbijają się w wodzie u Twoich stóp, a w przypadku chłodnej, wrześniowej nocy z przyjemnością zaśniesz w ciepłym i wygodnym łóżku.

Na urlop we wrześniu samemu lub z rodziną

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić urlop sam, we dwoje, z całą rodziną czy paczką znajomych – dom na wodzie to zawsze dobry wybór. W luksusowym, wodnym apartamencie AB4D.pl może przenocować naraz aż 6 osób. Zerknij na nasze jednostki i wybierz tę, która skradnie Twoje serce.

A potem… powstrzymuje Cię tylko Twoja wyobraźnia. Gwarantujemy, że jeśli raz wybierzesz taką formę wypoczynku, już nigdy nie usatysfakcjonuje Cię zwykły wyjazd do hotelu. Z nami zobaczysz więcej i odczujesz.