Hotel Alto w Żorach oficjalnie otwarty

Autor tekstu: , Data publikacji:

W Żorach nastąpiło oficjalne otwarcie dla gości hotelu „uśmiechniętego hotelu” marki Alto należącego do polskiej spółki Qubus Hotel sp. z o.o. Uśmiech widoczny w logo marki ma być głównym elementem strategii komunikacyjnej sieci.

W ramach uśmiechniętej strategii komunikacyjnej władze sieci przewidują przede wszystkim stosowanie jasnej pozbawionej ukrytych kosztów polityki cenowej względem klientów. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się łącznie 108 miejsc noclegowych w 54 pokojach typu double (podwójne łóżko małżeńskie), twin (dwa osobne pojedyncze łóżka) oraz pokoje rodzinne przygotowane na przyjęcie rodzin z dziećmi. Koszt pobytu w hotelu Alto ma być ściśle związany z momentem dokonania rezerwacji – im wcześniej tym taniej. Dodatkowo na obniżenie kosztów ma wpłynąć rozdzielenie w cenniku samego pobytu z usługami takimi jak dostęp do Internetu, parking czy zakup śniadań – informuje portal rp.pl.

Z myślą o maksymalnym komforcie klientów w hotelu poza pokojami gościnnymi znalazły się także specjalnie zaprojektowane „strefa widelca”, – czyli hotelowa restauracja oferująca śniadania, lunche i kolacje oraz „strefa odpoczynku” wyposażona w komfortowe kanapy, telewizor, konsolę do gier, biblioteczkę, a także punkt InfoDesk, przy, którym goście mogą zapłacić za pobyt czy zamówić dodatkowe oferowane przez hotel usługi.

– Chcemy wykorzystać potencjał mniejszych polskich miast z rozwiniętą strukturą biznesową i przemysłową. Alto w Żorach jest pierwszym hotelem docelowej sieci hoteli w Polsce. W ciągu kilku najbliższych lat chcielibyśmy zbudować kolejne obiekty i stać się liderem na lokalnych rynkach hotelowych średniej wielkości miast – powiedział Artur Hajduk, prezes Alto Hotels.