iTaxi w hotelach w Warszawie i Poznaniu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Aplikacje iTaxi wchodzą do ...hoteli. Właśnie wystartowała specjalna usługa dla branży hotelarskiej. W kilku hotelach w Poznaniu i Warszawie goście mogą zamówić taksówkę oznaczoną logo iTaxi za pomocą ekranu dotykowego, umieszczonego w pobliżu recepcji.

Z aplikacji iTaxi można skorzystać m.in. w Hotelu Harenda w Warszawie, a także Ilon Hotel, Hotel Royal i Blow UP HALL 5050 w Poznaniu. Od początku stycznia za sprawą elektronicznego standu umieszczonego przy recepcji we wskazanych hotelach, każdy z gości może zamówić taksówkę iTaxi. O jej podstawieniu klient zostanie indywidualnie powiadomiony sms’em, dzięki czemu nie będzie zmuszony czekać na zewnątrz budynku. Dzięki aplikacji każda osoba, odwiedzająca dane miasto może zamówić najbliższą taksówkę, którą chce się poruszać, bez konieczności dzwonienia na centralę lub pomocy obsługi hotelu.

System iTaxi jest przydatny zarówno przy pojedynczych, jak i zbiorowych zamówieniach. W przypadku konferencji czy seminariów, organizowanych w hotelu, gdzie istnieje konieczność obsłużenia kilku klientów jednocześnie, usprawnia i przyspiesza proces zamawiania pojazdów.

Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach językowych. System podaje szacowany koszt przejazdu. Taksówki jeżdżące z iTaxi wyposażone są dodatkowo w GPS, który umożliwia weryfikację poprawności przebytego już kursu.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.