Hotel ibis Styles Warszawa City już otwarty 

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na stołecznej mapie hoteli pojawił się nowy obiekt grupy ibis Styles. Na uroczystej inauguracji jego działalności pojawiło się wielu znakomitych gości – w tym przedstawicieli biznesu i mediów. W ceremonii przecięcia wstęgi udział wzięli między innymi: Giles Clavie, President & Ceo Of Orbis S.A., Oleg Vyshniakov - inwestor, właściciel firmy Wisher Enterprise oraz Katarzyna Zarzycka, Dyrektor Hotelu. Wieczór uświetniła muzyka na żywo – akustyczny koncert zagrał Skubas.

W hotelu ibis Styles Warszawa City podróż rozpoczyna się tuż po przekroczeniu progu. Kolorowe oświetlenie, imitujące przebieg tramwajowych tras prowadzi gości do recepcji, która kształtem przypomina… tramwajowy wagon. Windy, korytarze, pokoje i wszystkie pozostałe przestrzenie również pełne są odniesień do motywu przewodniego hotelu. Tory na wykładzinie czy opis pięter w formie rozkładu jazdy to tylko niektóre z nich. Skąd taka inspiracja? Nie wszyscy, zarówno spośród odwiedzających, jak i mieszkańców Warszawy, wiedzą o tym, że trasa pierwszej, konnej linii tramwajowej, urochomionej 1866 roku przebiegała właśnie w pobliżu ulicy Grzybowskiej.

Wpisana w filozofię marki ibis Styles nieszablonowość w podejściu do wnętrz hotelowych przejawia się w wykorzystaniu wielu niestandardowych elementów i rozwiązań architektonicznych. Każdy obiekt wyróżnia inny, fascynujący, motyw przewodni, ale także jego niebanalne wykorzystanie. Czy da się przedstawić temat tramwajów w pasjonującej, designerskiej formie, a o historii opowiedzieć w nowoczesny sposób? Hotel zaprasza odwiedzających w wyjątkową podróż tramwajowym szlakiem, pełną niezapomnianych wrażeń. Gości zachwycą nie tylko wnętrza, pozwalające odkryć pewną nieoczywistą część historii miasta, ale także doskonała lokalizacja. Usytuowanie obiektu w biznesowym centrum Warszawy sprawia, że jest on idelanym wyborem w przypadku podróży służbowych, a bliskość zabytków i głównych atrakcji turystycznych gwarantuje, że w pełni usatysfakcjonowani z pobytu będą również goście indywidualni. Wszyscy bez wyjątku, po intensywnym dniu pełnym wrażeń, mogą zrelaksować się w zaprojektowanym z myślą o najwyższym komforcie Sweet Bed by ibis Styles – obecnym w każdym z 220 pokoi.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji