Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój dla gości 12+

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hoteli oferujących serwis dla osób poszukujących miejsc kameralnych, przepełnionych spokojem i zapewniających wysoki komfort wypoczywania jest na świecie coraz więcej. W dodatku cieszą się one dużym zainteresowaniem.

I nic dziwnego, bo w zabieganym świecie, wypełnionym miejskim gwarem, natłokiem informacji, codziennymi obowiązkami, czasem chciałoby się po- być w ciszy i samemu. W miejscu, spełniającym potrzeby i oczekiwania osób dorosłych. Co ciekawsze, z takich hoteli chętnie korzystają nie tylko osoby samotne i te, które już dawno odchowały swoje dzieci, ale również rodzicie, którzy chcieliby choć na chwilę odetchnąć od swoich najmłodszych pociech i spędzić czas razem tylko we dwoje.

Przytulnie i kameralnie

Od stycznia 2023 roku do grona tego typu obiektów dołączy Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, który będzie gościł osoby powyżej lat dwunastu. Krynicki Hotel SPA to obiekt o butikowym charakterze, z kameralną przestrzenią i przytulną atmosferą. Tu można zaznać całkowitego spokoju, na- cieszyć się panoramą widoczną z okien pokoi, docenić komfortowe wnętrza hotelu. Życzliwa, troskliwa i pełna naturalności opieka personelu hotelowego czyni każdy pobyt gości wyjątkowym.

Z dziećmi i bez dzieci

Krynicki Hotel SPA, który się szczyci autorską koncepcją SPA, aby spełnić oczekiwania swoich gości wobec jakości serwisu oraz zapewnić najwyższy standard obsługi, hotel zdecydował się na modyfikację kategorii wiekowej. Powyższa zmiana nie odnosi się do dwóch pozostałych Hoteli SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich – które posiadają znakomitą infrastrukturę do przyjmowania rodzin z małymi dziećmi i mają duże doświadczenie w obsłudze najmłodszego gościa oraz spełniają oczekiwania pod względem jakości obsługi. W obu hotelach bogate programy animacyjne w okresie wakacji i ferii atrakcyjnie wypełniają czas, co pozwala wypocząć rodzicom, a nie pozwala się nudzić dzieciom.