Hotel w Warszawie dla przedsiębiorcy lub przedstawiciela handlowego – jak wybrać?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Osoby, które rozwijają własny biznes lub wykonują zawód przedstawiciela handlowego wiedzą, że to zajęcie wymaga bardzo ciężkiej pracy i częstych wyjazdów. Mimo że to firma zapewnia im pieniądze na różne noclegi w obiektach hotelowych, to bardzo często są one mocno ograniczone. Czy w małych pieniądzach można uzyskać dobre warunki? Przecież jeżdżąc tak po Polsce przez cały tydzień, przedstawiciel handlowy oczekuje, co najmniej takich warunków, jakie ma w swoim domu – czyli komfortowych. Czy sprawa się jeszcze bardziej skomplikuje, gdy trzeba udać się do drogiej Warszawy?

Nic z tych rzeczy! Zrobiliśmy analizę obiektów hotelowych w mieście i zauważyliśmy, że można wynająć tani hotel Warszawa, nie tracąc przy tym wysokiej jakości, czystości, komfortu czy nawet dobrej lokalizacji miejsca. Jak to jest możliwe? Sam się przekonaj, czytając nasz raport!

Tani hotel Warszawa

Jak się okazuje, nie taka Warszawa droga, jaką ją malują. Jeżeli ktoś potrafi mądrze szukać, to nawet posiadając bardzo małe fundusze, może wynająć hotel, który będzie tani, wygodny i w świetnej lokalizacji. Co prawda lepiej na wstępie odrzucić, że obiekty położone w centrum Warszawy będą nam oferować niską cenę, ale wystarczy nieco zboczyć ze ścisłego obszaru w stronę lotniska, aby otworzyło się przed Wami morze możliwości i np. jakiś niedrogi hotel Okęcie.

„Przedstawiciele handlowi to chyba największa grupa klientów, którzy zatrzymują się u nas w hotelu w tracie tygodnia. Dlaczego tak się dzieje? Może dlatego, że mamy najniższe ceny na tym obszarze, ale w nich oferujemy naprawdę wiele. Bo wiemy, że skoro raz skorzystają oni z naszych usług hotelowych to przy kolejnej okazji, a na pewno pojawi się ona bardzo szybko – jeszcze raz wybiorą nasz obiekt. Nieważne też, w jaki sposób przyjadą do Warszawy – czy samochodem, samolotem czy pociągiem. Mamy parking, jesteśmy w niewielkiej odległości od lotniska, ale też nie za bliskiej, żeby było cicho, a i dojazd do centrum tramwajem czy autobusem jest bardzo łatwy. W dodatku Uber dojeżdża z Dworca Centralnego za kilkanaście złotych.” – dodaje właściciel taniego hotelu Warszawa.

Przedstawiciel handlowy chce specjalnego traktowania

Zwykle przedstawiciele handlowi rozliczają się ze swoich noclegów, ale i otrzymują dniówki na wyżywienie. Jeżeli dany hotel oferuje dodatkowe posiłki w cenie, zatrzymują w kieszeni kilka dodatkowych złotych. Przykładowo za śniadanie są na plusie 25% z puli na jeden dzień. Niby nic, ale przy częstych podróżach, po miesiącu uzbiera się spora suma.

Wybierając hotel Warszawa Okręcie, mamy zapewnione już w cenie śniadanie, o którym była mowa! Jednak nie tylko posiłek, niska cena i dobra lokalizacja sprawiają, że przedstawiciele handlowi decydują się często w ciemno na dany obiekt hotelowy. Cicha okolica również jest wyznacznikiem, bo po całym dniu biegania po zatłoczonej i głośnej Warszawie, chcemy przy powrocie do pokoju mieć idealną ciszę i spokój, aby się zrelaksować i nabrać siły na kolejny dzień. Hotel w centrum miasta już nie zapewni nam takiego komfortu, prawda?

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji