Kolejny hotel dołączył do sieci Best Western

Autor tekstu: , Data publikacji:

Płocki „Petropol” trzygwiazdkowy Petropol w Płocku dołączył do największej rodziny hotelowej na świecie, sieci Best Western. Obiekt oferuje 83 pokoje i jest przystosowany do obsługi spotkań biznesowych.

Hotel położony przy Alei Stanisława Jachowicza 49, to obiekt zakorzeniony w architekturze miasta – pierwotnie powstał w latach 60. XX wieku. Przed otwarciem pod szyldem Best Western został poddany całkowitej modernizacji, zgodnie ze standardami sieci. Inwestorem jest PETROPOL “DA&PAF” Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

Obiekt w nowej odsłonie oferuje gościom 83 nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty, a także dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Jedna może pomieścić nawet 120 osób, druga przeznaczona jest do organizacji bardziej kameralnych spotkań. Hotel zapewnia również pełną obsługę uroczystych bankietów czy konferencji, w tym serwisy kawowe oraz lunch w restauracji hotelowej oferującej potrawy kuchni międzynarodowej.

petropol

– Otwarcie hotelu Best Western Petropol to dla nas pierwszy krok w kierunku intensywnego rozwoju w Polsce, który zaplanowaliśmy na 2015 rok. Obiekt ten w przeszłości był wizytówką miasta, chcemy przywrócić mu dawną renomę. Jestem przekonany, że nasze starania umożliwią nam pozyskanie wielu lojalnych klientów – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

Dużym atutem hotelu jest również lokalizacja. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Płocka, zaledwie kilka minut od dworca autobusowego i kolejowego oraz głównych atrakcji miasta. Ponadto BEST WESTERN Petropol położony jest w niewielkiej odległości (75 km) od lotniska Warszawa-Modlin, na które goście mogą dostać się korzystając z usługi transportowej, oferowanej przez hotel na życzenie.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.